Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Однією із найважливіших робіт при благоустрої або ремонті квартири є організація зручного й безпечного електропостачання. Перебудова особливо потребує заміни електротехнічної схеми у...

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод, заснований ще у 1866 році, став першим в Україні з 60 підприємств, який отримав звіт з енергоаудиту, проведеного з ініціативи Німецького...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
9682
01.12.2014р.
Новинки комутаційного обладнання ІЕК®

КМИп ВІД IEK: ТАКІ Ж ЯК КМИ, АЛЕ З КОТУШКОЮ КЕРУВАННЯ ПОСТІЙНИМ СТРУМОМ

Компанія IEK Україна розширила асортименти серії контакторів КМИ й представляє контактори з котушкою керування постійним струмом КМИп.

Пристрої серії КМИп застосовують там, де необхідно побудувати систему керування на постійному струмі. Це системи промислової електротехніки й автоматики із джерелами резервного живлення на основі акумуляторних батарей.

Контактори КМИп IEK® широко застосовують:

• в електричних колах метрополітену;

• у колах автоматики залізниці;

• у системах оперативного живлення постійного струму;

• у системах безперебійного живлення;

• у мережах забезпечення процесу електролізу;

• у системах електрозв’язку, охоронної сигналізації, системах керування промисловим устаткуванням і верстатами тощо.

КМИп також можна використовувати для безперебійного електроживлення в обладнаннях захисту й автоматики на електричних станціях, трансформаторних підстанціях і розподільних пунктах, у нафтогазовій галузі, на об’єктах автоматики, телемеханіки.

Асортиментний ряд контакторів серії КМИп ТМ IEK налічує 5 найменувань контакторів на струми від 9 до 32 А з керуванням котушкою постійного струму на напругу 24 В. Вони застосовуються в силових колах змінного струму з напругою до 660 В і частотою 50 Гц або постійного струму напругою до 440 В. Усі типовиконання мають одну групу нормально розімкнутих (1 NO) додаткових контактів.

Контактори КМИп мають аналогічну з КМИ конструкцію і традиційні для торгової марки IEK особливості й переваги:

• сучасний дизайн;

• пластик корпусу не підтримує горіння;

• можливість встановлення на дін­рейку й монтажну панель;

• система мостикового контакту подвійного розриву забезпечує вищий електричний опір розриву кола, поліпшені умови для гасіння дуги, зменшений зазор контактів;

• силові контакти мають напайки із срібловмісного сплаву. Це дає змогу зменшити опір контактів силового кола, що забезпечує:

– зменшення втрат потужності на контакторі,

– зниження тепловіддачі контактора під час роботи,

– збільшення механічної зносостійкості контактів,

– продовження терміну служби контакторів;

– уся лінійка додаткових пристроїв до КМИ підходить для використання з контакторами КМИп;

– гарантійні зобов’язання становлять 3 роки.

Особливістю контакторів з котушкою керування постійним струмом КМИп є відсутність пускового струму спрацьовування котушки керування, що забезпечує такі переваги:

• відсутність жодних перешкод у колі керування контактором при комутації,

• відсутність електромагнітних перешкод при комутації,

• знижений шум при роботі КМИп.

Переваги КМИп уможливлюють застосування в колах керування контактів слабкострумових реле, додаткових контактів й інших пристроїв, розрахованих на менші струми. Ці властивості дають змогу також відмовитися від захисту від імпульсних перенапруг при роботі з електронними приладами. Оскільки немає пускових струмів котушки керування при частій комутації, то зменшується загальне споживання електричної енергії контактором.

Відсутність електричних перешкод при комутації дає змогу застосовувати КМИп у колах керування, виконаних на мікропроцесорній техніці. Застосування КМИп дає змогу забезпечити низький рівень електричних перешкод без додаткових фільтрів.

Контактори серії КМИп відповідають вимогам стандарту МЭК 60947¬4¬1.

КОНТАКТОРИ IEK®: КЕРУВАННЯ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ

Компанія IEK Україна розширила асортименти контакторів і представляє міні¬контактори МКИ IEK® на номінальні струми від 6 А до 16 А. Тепер за допомогою комутаційного обладнання IEK® можна керувати електроустаткуванням з номінальними струмами від 6 А до 630 А – тобто різної потужності й якнайшир­шого призначення.

В асортименті міні¬контакторів МКИ IEK® – 28 номенклатурних одиниць на номінальні струми від 6 до 16 А, котушки керування 24; 36; 110; 230 і 400 А, а також додаткові контакти 1NO або 1NC (нормально замкнені й нормально розімкнуті).

Міні¬контактори МКИ незамінні при комутації силових електричних мереж у категоріях застосування АС3 (керування електродвигунами до 5 кВт), АС5а й АС5b (керування освітленням), а також АС1 (керування нагрівальними приладами).

Одна із найважливіших переваг МКИ – їх компактність. Невеликі розміри роблять міні¬контактори незамінними під час комплектації невеликих машин, кондиціонерів, автоматичних дверей тощо.

 

ІЕК Україна, м. Вишневе, вул. Київська, 6¬В
Тел./факс: (044) 536¬99¬00, www.iek.ua

 

Теги та ключові фрази
комутаційне обладнання iek, комутацийного обладнання


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.