Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Виставки
Виставки

4–6 вересня 2018 року

Україна, м. Одеса ,
Виставковий комплекс порту

3-5 жовтня 2018 року

Україна, м. Харків,
ПВЦ Радмир Експохол

6-8 листопада 2018 року

Україна, м. Київ,
Броварський проспект 15, ст. м. „Лівобережна”,

Міжнародний виставковий центр

6-8 листопада 2018 року

Україна, м. Київ ,
Міжнародний виставковий центр Броварський пр-т, 15

20-23 листопада 2018 року

Україна, м. Київ,
Міжнародний виставковий центр
Новини
Однією із найважливіших робіт при благоустрої або ремонті квартири є організація зручного й безпечного електропостачання. Перебудова особливо потребує заміни електротехнічної схеми у...

На Южно-Українській АЕС 24 травня завершилось спільне з Дирекцією ДП «НАЕК «Енергоатом» дводенне загальностанційне протиаварійне тренування з ліквідації УМОВНОЇ аварії. Плановий захід,...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
1233
18.11.2016р.
Нові розробки від «СКБВА – Рівне»
Рівненське підприємство ТОВ «Спеціальне конструкторське бюро високовольтної апаратури – Рівне» (СКБВА ¬ Рівне) вважає своєю місією розробку та виготовлення високовольтного електротехнічного обладнання, на яке є попит в Україні. Наше підприємство бере свій початок ще з 60¬х років минулого століття і було провідною організацією з високовольтного обладнання на 6¬35 кВ. Останньою розробкою нашого товариства є малогабаритний вакуумний вимикач ВМВ¬10М на номінальні струми 400; 630; 1000 та 1250 А, струми короткого замикання 10 і 20 кА, клас напруги 6¬10 кВ, який спроектований з урахуванням зауважень експлуатації і освоєний на нашому підприємстві.

Вимикачі ВМВ¬10М призначені для комутації високовольтних кіл змінного струму в нормальних і аварійних режимах роботи в шафах комплектних розподільних пристроїв (КРП) внутрішнього встановлення та камерах збірних однобічного обслуговування (КЗО), а також для їх модернізації шляхом заміни оливних вимикачів на вакуумні з використанням комплекту деталей адаптації.

Особливістю вимикачів ВМВ¬10М є те, що вони приводяться в дію за допомогою вмонтованого електромагнітного приводу прямої дії без застосування силових поворотних механізмів. Це єдиний тип вакуумного вимикача без валів повороту, аналогів якому в світовій практиці немає. Фіксація вимикача у ввімкненому положенні відбувається за допомогою механічних заскочок, тому немає потреби в додаткових блоках управління, якими комплектуються вакуумні вимикачі з магнітними заскочками, що значно спрощує налагодження, обслуговування і експлуатацію вимикача.

Вимикачі ВМВ¬10М комплектуються електромагнітами вимкнення, які спрацьовують безпосередньо від трансформаторів струму, що дає можливість вимикати струми короткого замикання при дуже великих спадах напруги, аж до нуля.

Конструкція вимикача робить можливим аварійне механічне вимкнення вимикача за допомогою аварійної кнопки, яка розташована на передній панелі вимикача.

Для ввімкнення вимикача за відсутності оперативної напруги вимикачі можна комплектувати спеціальним пристроєм, який дає змогу здійснювати цю операцію.

Прості за конструкцією, надійні в експлуатації, з високим механічним ресурсом та незначними регламентними роботами при обслуговуванні, низькими масово-габаритними показниками – все це чудові характеристики вакуумних вимикачів серії ВМВ¬10М.

Гарантійний термін – 5 років.

Приваблива ціна при хорошій якості і високій надійності.

ТОВ «Заваллівський графіт», директор Волошин Ігор Анатолійович:

– З Рівненським спеціальним конструкторським бюро високовольтної апаратури ми співпрацюємо уже понад п’ять років. З самого початку, коли ми тільки починали співпрацю, у нас було старе, зношене електрогосподарство, яке базувалось на оливних високовольтних вимикачах.

Термін експлуатації таких вимикачів вже давно минув. З цими вимикачами у нас завжди були певні проблеми – то оливу треба було періодично замінювати, то ненадійним та неефективним був релейний захист електрообладнання, також були проблеми з пожежобезпекою. Всі ці негаразди вже давно в минулому. Завдяки співпраці з ТОВ «СКБ ВА¬Рівне» ми повністю модернізували електрогосподарство на нашому підприємстві – замінили оливні високовольтні вимикачі на сучасні, надійні і довговічні вакуумні вимикачі марки ВМВ – вимикач малогабаритний вакуумний. При цьому потрібно відмітити, що конструкторську розробку, креслення, технічний дизайн вимикача, все здійснено спеціалістами «СКБВА¬Рівне». І тепер я з задоволенням можу констатувати, що завдяки такій співпраці у нас надійне електрогосподарство – сучасний, довговічний вакуумний вимикач з високонадійним релейним захистом.

Доктор економічних наук, професор Борейко Володимир Іванович:

– З метою зниження витрат на модернізацію об’єктів електрогосподарства в Україні була прийнята програма модернізації «Ретрофіт». Це слово останніми роками широко використовується в електроенергетиці.

Воно передбачає здійснення комплексу заходів, спрямованих на продовження термінів експлуатації електрообладнання шляхом заміни найбільш важливих вузлів. Йдеться найперше про заміну комутаційних апаратів, які більше від інших частин розподільного обладнання схильні до старіння, фізичного та морального зношення, зниження ресурсу, в той час, як інші частини розподільних пристроїв ще придатні до експлуатації.

Рівненське спеціальне конструкторське бюро з гордістю пропонує свою конструкцію вакуумного вимикача марки ВМВ¬10М з електромагнітним приводом прямої дії, механічними заскочками. Вакуумний вимикач був розроблений для встановлення в комплектні розподільні пристрої (КРП). Завдяки малим габаритам ВМВ¬10М може бути легко інтегрований в будь¬який КРП, який є на енергоринку України. На додаток до первинного використання, вакуумний вимикач ВМВ¬10М може бути використаний у проектах «Ретрофіт». Модернізація електрогосподарства за цією програмою потребує найменших затрат і проводиться в найкоротші терміни, а загалом затрати становлять 30¬40% від витрат на придбання і монтаж нового обладнання.

Олексій Галайда,
директор ТОВ «СКБВА¬Рівне»
Тел.: +38 (067) 363 48 49
+38 (067) 362 77 67

Теги та ключові фрази
нові розробки


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
 23/05/2018
51
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.