Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Однією із найважливіших робіт при благоустрої або ремонті квартири є організація зручного й безпечного електропостачання. Перебудова особливо потребує заміни електротехнічної схеми у...

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод, заснований ще у 1866 році, став першим в Україні з 60 підприємств, який отримав звіт з енергоаудиту, проведеного з ініціативи Німецького...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
6539
03.03.2017р.
Пристрої захисного відключення з чутливістю до змішаних частот (тип F)
У новому стандарті IEC/EN 62423 додано визначення пристроїв захисного відключення типу F. Цей тип забезпечує надійний захист від синусоїдальних струмів стікання і пульсуючих струмів стікання з постійною складовою (як і для пристроїв типу A). Крім цього, він також здатен обробляти залишкові струми стікання зі змішаними частотами аж до 1 кГц (10; 50; 1000 Гц) відповідно до стандарту IEC 62423.

 

ПЗВ типу F можуть сприймати згладжені постійні залишкові струми до 10 мА, при цьому не втрачаючи свої стандартні функціональні можливості, мають виконання з короткочасною витримкою часу відключення і відрізняються від інших пристроїв високою стійкістю до перепадів напруги: це забезпечує мінімальне помилкове спрацьовування і високий ступінь безпеки.

Компанія Eaton пропонує лінійку ПЗВ PFIM типу F у 2-полюсному або 4-полюсному виконанні на номінальні струми від 25 до 63 А. Виконані у двох версіях для різних залишкових струмів стікання на землю (30 та 300 мА), ПЗВ типу F мають незалежне від напруги живлення спрацювання і можуть бути використані для захисту від пошкодження ізоляції, а також для додаткового захисту персоналу. Це, у свою чергу, призвело до змін в рекомендаціях зі встановлення, особливо у разі застосування з частотно-регульованими приводами.

ПЗВ типу F призначені спеціально для використання в агрегатах з однофазними перетворювачами частоти, які зараз активно використовують у сучасних побутових пристроях, таких як пральні машини, теплові насоси або потужні перфоратори. У цих типах застосування можуть виникнути залишкові струми зі змішаними частотами, які не сприймаються стандартними пристроями захисного відключення типу AC.

Виявлення змішаних частот і висока стійкість до залишкових постійних струмів до 10 мА забезпечують чудовий захист для людей і систем у всіх сферах застосування, де використовують двигуни з однофазним перетворювачем частоти.

Час витримки відключення 10 мс забезпечує високу стійкість до імпульсних струмів, що дає можливість уникнути помилкових спрацювань у системах з встановленими обмежувачами імпульсних перенапруг. Загалом ПЗВ типу F дають електромонтажникам змогу підвищити надійність системи, забезпечуючи при цьому високий рівень захисту користувача.

Нові PFIM типу F призначені для захисту ліній з однофазними перетворювачами частоти 1 фаза і встановлюються в фазний/нейтральний провідник на боці живлення. ПЗВ типу F не підходять для приладів, які можуть генерувати згладжені залишкові DC струми стікання. Вони не годяться для встановлення в мережах з частотами, які відрізняються від номінальної частоти 50 Гц (наприклад, на виході з перетворювача частоти). Електричні споживачі, які у випадку несправності можуть генерувати згладжені DC залишкові струми стікання, повинні бути захищені ПЗВ з універсальною чутливістю до залишкового струму (тип B, Bfq або тип B + для пристроїв FRMdM).

Більш детально з інформацією про нові пристрої захисного відключення PFIM типу F можна ознайомитися на сайті

www.moeller.kiev.ua
Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.