Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Последние новости
Последние новости
Кабельная ТЕМА №2
21.05.2013р.

Редакция газеты «ЭлектроТЕМА» уже вторично готовит...

Продукция фирмы OEZ возвращается в Украину
25.08.2011р.

В середине 2011 года OEZ выбрал своим дистрибьютором на...

«С-инжиниринг» первой в Украине получила право на освоение новой технологии Sivacon S8
04.08.2011р.

Компания «С-инжиниринг» (SE Group Int.) стала первой в...

КОНФЕРЕНЦИЯ «УКРСТРОЙЭЛЕКТРО-2011» ОБМЕН ОПЫТОМ СОСТОЯЛСЯ!
18.03.2011р.

16 марта 2011 года впервые состоялась Всеукраинская...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

4298
03.03.2006р. |
Мікроклімат в офісі. Як здійснити високоточну підтримку найважливіших його параметрів

Для забезпечення довгострокової та безвідмовної роботи обладнання необхідна сувора підтримка заданого температурного режиму та режиму вологості в приміщенні. Через низьку надійність “побутових” систем кондиціювання повітря, а також відсутність функції зволожування, вони не можуть застосовуватися для підтримки мікроклімату в приміщеннях з дорогим електронним обладнанням.
"Електротема" № 5 (13) 11-24 березня 2003 року

Якщо є потреба охолоджувати приміщення, в якому працює комп’ютер чи інше електронне обладнання, слід пам’ятати про дві важливі речі:

* по-перше, купуючи комфорт-систему, ви платите більше за один і той самий обсяг роботи порівняно з прецизійною системою. Як правило, охолоджувальна спроможність комфортної системи складає 2/3 від охолоджувальної спроможності прецизійної;

* по-друге, система комфортного кондиціювання впродовж значної частини року буде понижувати відносну вологість нижче допустимого рівня. А це означає, що вам необхідно буде придбати систему зволожування повітря для того, щоб відновлювати вологість.

Протягом декількох десятиліть компанія Liebert-Hiross розробляє та випускає пристрої точного кондиціювання повітря, які здатні підтримувати вологість в підконтрольному просторі в дуже вузьких межах і запобігати небезпеці неконтрольованих змін вологості. В приміщеннях з високою концентрацією комп`ютерного і комунікаційного обладнання виділяється велика кількість так званого “сухого” тепла. Отже, для створення в ньому оптимального мікроклімату вимагається точний контроль не тільки температури, а й вологи. В протилежному випадку електронне обладнання може функціонувати неправильно чи навіть вийти з ладу.

Компанія розробила ціле сімейство високоточних систем кондиціювання повітря: від компактних пристроїв з мінімального технічного обслуговування для роботи в телекомунікаційних контейнерах – до великих агрегатів для обчислювальних залів та інших приміщень. Всі вони сконструйовані з урахуванням мінімального енергоспоживання, зниження рівня акустичного і електричного шуму, а також екологічної безпеки. Завдяки використанню передових технологій досягається працездатність систем при низьких та високих (+50…–45оС) температурах зовнішнього повітря як для гліколевих систем, так і систем з повітряним охолодженням конденсатора. Суттєвими відмінностями систем прецизійного кондиціювання повітря Liebert-Hiross є:

* здатність систем працювати при низьких зовнішніх температурах можлива як для гліколевих систем, так і для систем з повітряним охолодженням конденсатора, зовнішня температура при цьому може бути до –45-50оС;

* застосування герметичного спірального скролл-компресора, менш шумного і більш надійного, крім того на 20% більш енергетично ефективного, порівняно з іншими компресорами.

Система з додатковим змійовиком природного охолодження Freecooling дозволяє використовувати в кондиційованому приміщенні зовнішній холод і, таким чином, суттєво понизити енергоспоживання обладнання. Кожний агрегат володіє високим коефіцієнтом співвідношення «чутливого» холодовиробництва до загального холоду, тобто, – високою ефективністю роботи агрегату. Додаткова шумоізоляції відсутня, бо ж високоефективні комплектуючі мають низький рівень шуму. Надається можливість використання спеціальних шумопоглинаючих кожухів як опцій для спецприміщень. Використання екологічного безпечного та розповсюдженого хладогента R22 вимагає використання традиційних масел, що дозволяє знизити витрати на експлуатацію. Можливе використання хладогента R407. Важливі також такі переваги: застосування зволожувачів різного типу: бойлерного та інфрачервоного; можливість використання повітряних фільтрів різного ступеня очистки, в тому числі фільтри хімічної очистки для “чистих” приміщень; можливість дистанційного контролю та керування параметрами навколишнього середовища. Система моніторингу напрацьована на базі програмного забезпечення, яке суміщене з кондиціонерами, а також з різними BEMS. На замовлення на систему може бути встановлений стандартний мікропроцесорний контролер “Microface”, який відображає поточні робочі параметри і подає сигнал при порушенні заданих параметрів, чи контролер “Hiromatic” з розширеними можливостями, який надає, окрім стандартних функцій, графічне зображення параметрів, архівує сигнали і працює на основі “нечіткої” логіки.

Компанія Liebert-Hiross має широку мережу дистрибуторів і сервісних центрів, одним з яких є фірма “М-ІНФО”, що забезпечує постачання, сервісне обслуговування і підтримку в експлуатації обладнання на всій території України.

С. Гребень, головний інженер ТОВ “М-ІНФО”.

Теги и ключевые фразы
мікроклімат в google, мікроклімат в офісі, microface E заливка программы, характеристика параметрів мікроклімату офісу, мікроклімат+офіс, характеристика параметрів мікроклімату, кондиціонування повітря офісів, qeo fl 40 pocket, види систем кондиціювання повітря, Мікроклімат в офіс
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати

Комментариев нет, будьте первыми и начните дискуссию


   Інші статті
26.03.2010р.

Обмежники перенапруги нелінійні у районних і розподільних мережах

Вентильні розрядники, що застосовувалися раніше для захисту від перенапруг у районних і розподільних мережах, заміняють обмежники перенапруги (ОПН). Не маючи іскрових проміжків, ОПН ефективніше захищають електроустаткування від усіх видів перенапруг, які можуть виникнути в електричних мережах.

26.03.2010р.

Енергія, принесена вітром

Річний приріст енергії, одержуваної останнім часом у Європі за допомогою вітроенергетичних установок (ВЕУ), перевищує 30%. Настільки потужне зростання причинене збільшенням кількості подібних установок і підвищення їх потужності. Стрімкий розвиток технологій виробництва напівпровідників, зниження рівня втрат силових ключів і підвищення їх ефективності, поява нових засобів моделювання й проектування дає змогу створювати перетворювачі з унікальними техніко-економічними показниками.

Більше статей за тегами
При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.