Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Последние новости
Последние новости
Кабельная ТЕМА №2
21.05.2013р.

Редакция газеты «ЭлектроТЕМА» уже вторично готовит...

Продукция фирмы OEZ возвращается в Украину
25.08.2011р.

В середине 2011 года OEZ выбрал своим дистрибьютором на...

«С-инжиниринг» первой в Украине получила право на освоение новой технологии Sivacon S8
04.08.2011р.

Компания «С-инжиниринг» (SE Group Int.) стала первой в...

КОНФЕРЕНЦИЯ «УКРСТРОЙЭЛЕКТРО-2011» ОБМЕН ОПЫТОМ СОСТОЯЛСЯ!
18.03.2011р.

16 марта 2011 года впервые состоялась Всеукраинская...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

4100
10.03.2006р. |
SIMOСОDЕ-DP – система керування і захисту двигуна від SIEMENS

Термінивведення устаткування в експлуатацію стають усе коротшими, а вимогидо фідерних зборок двигунів – усе суворішими. Будь-яке технологічне устаткування в наш час має бути компактним, інтелектуальним і високопродуктивним, а кожен двигун, що входить у комплект цього устаткування, повинен мати оптимальний захист.
"Електротема" № 9 (17) 13-26 траня 2003 року

Витрати на електромонтаж бажано звести до мінімуму, а забезпечення запасними частинами не повинне бути зв`язане зі значними складськими витратами. Новий блок керування і захисту двигуна SIMOCODE-DP 3UF50 – Siemens Motor Protection and Control Device – Decentralized Periphery відповідає цим вимогам.

Новій системі SIMOCODE-DP 3UF50 з інтегрованим інтерфейсом PROFIBUS-DP не треба було багато часу, щоб зарекомендувати себе в усьому світі з найкращого боку. В даний час вона успішно керує двигунами на підприємствах нафтопереробної, целюлозно-паперової, текстильної, газової промисловості, в установках водопостачання й очисних споруд у Європі, на підприємствах хімічної промисловості в Південній Африці, на підприємствах харчової промисловості в Південній Америці, на сталеливарних підприємствах Північної Америки й Австралії.

Гнучкі схеми керування

Поряд з такими відомими схемами керування, як пряме, реверсивне, пускач з переключенням з «зірки» на «трикутник», керування сервоприводами, ця система пропонує можливість застосування схем керування, специфічних для кожного конкретного випадку. Це реалізовано завдяки вільній конфігурації входів і виходів, а також інтегрованим таблицям істинності, таймерам і лічильникам.

Додаткові функції захисту

Такі функції захисту двигуна, як захист від перевантажень, розпізнавання випадання фази й асиметрії струму, доповнені в цій системі термісторним захистом двигуна і функцією контролю замикання на землю.

Система автоматизації

Застосування інтегрованого інтерфейсу PROFIBUS-DP у системах автоматизації забезпечує швидку реакцію на події і прозорість між інтелектуальними периферійними пристроями і контролерами. PROFIBUS-DP дозволяє проводити моніторинг, керування, програмування і діагностику окремих модулів SIMOCODE-DP з центральної диспетчерської станції керування.

Автономний режим роботи

При системних збоях у лініях зв`язку SIMOCODE-DP автоматично переключається на ручний режим. При цьому споживач або відключається, або залишається в робочому стані. Подальше керування виконується вручну.

Після відновлення зниклої мережевої напруги двигуни можуть включатися по черзі з затримкою за часом, що дозволяє швидко і цілеспрямовано ввести в дію всю установку.

Постійна інформація про робочий стан

SIMOCODE-DP одержує від фідера двигуна великий обсяг робочих і статистичних даних, які користувач може виводити на екран монітора і використовувати для діагностики:

- робочий струм у даний момент у відсотках від струму уставки;

- ВМК, ВИМК;

- напрямок обертання;

- швидко, повільно;

- засувка відкрита, закрита, у русі;

- попередження;

- збій.

Інформація про аварійні і передаварійні стани:

- асиметрія струму;

- попередження/спрацьовування захисту від перевантаження;

- попередження/спрацьовування термісторного захисту двигуна;

- попередження/спрацьовування захисту від замикання на землю;

- спрацьовування захисту від блокування ротора;

- досягнення максимального/мінімального граничного значення, попередження/спрацьовування захисту.

Мінімальне технічне обслуговування

Передача статистичних даних на рівень автоматизації дозволяє проводити технічне обслуговування периферійного устаткування зі збільшеними інтервалами часу. SIMOCODE-DP фіксує кількість запусків і кількість спрацьовувань захисту при перевантаженні, рахує час роботи і розраховує струм у % при останньому спрацьовуванні захисту. Усі дані зберігаються в енергонезалежному запам`ятовувальному пристрої системи SIMOCODE-DP.

Дооснащення комунікаційною шиною

Якщо на сьогоднішній день у вас ще немає комунікаційної шини PROFIBUS-DP, то її можна буде просто установити пізніше. Адже система SIMOCODE-DP обробляє усі функції захисту двигуна і керуючі функції незалежно від рівня автоматизації. І звичайно ж, SIMOCODE-DP може працювати автономно, як блок керування і захисту двигуна, тобто без шини PROFIBUS-DP.

Швидке введення в експлуатацію

Для параметрування фідерних зборок двигунів тепер не потрібно бігати з однієї електрощитової в іншу. Усі підключені до шини PROFIBUS-DP блоки SIMOCODE-DP можуть параметруватися централізовано з одного місця. При цьому всі параметри можна як зчитувати, так і записувати.

Скорочена кількість пристроїв

Для повного керування і контролю досить одного блоку SIMOCODE-DP, завдяки якому відпадає необхідність у додаткових реле захисту від перевантажень, термісторних реле тощо.

Простий електромонтаж

Для реверсивного керування не потрібно ні блокування кнопок і контакторів, ні реле часу, що запобігає прямому переключенню з правого обертання на ліве. Усі функції цих пристроїв виконує SIMOCODE-DP. Користувачу залишається лише ввести потрібне значення часу затримки переключення.

Виконання усіх функцій усього одним блоком дає економію:

- кількості пристроїв у фідерній зборці;

- місця в комутаційній шафі;

- електропроводки, що з`єднує систему автоматизації і периферію;

- часу на введення в експлуатацію;

- витрат для збереження на складі.

Підготував Микола ЦАП.

Теги и ключевые фразы
SIEMENS ЗАХИСТИ АВТОМАТИ, 0155452632 украина, блок керування двигуном siemens 0155452632, simocod siemens data, електро автомати simens, скачать стрелялку там де можна бигати на планшет торрент, термісторні схеми керування двигуном, схема реверсивного керування трехфазным двигуном, пщ, нкре сайт


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати

Комментариев нет, будьте первыми и начните дискуссию


   Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.