Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Последние новости
Последние новости
Кабельная ТЕМА №2
21.05.2013р.

Редакция газеты «ЭлектроТЕМА» уже вторично готовит...

Продукция фирмы OEZ возвращается в Украину
25.08.2011р.

В середине 2011 года OEZ выбрал своим дистрибьютором на...

«С-инжиниринг» первой в Украине получила право на освоение новой технологии Sivacon S8
04.08.2011р.

Компания «С-инжиниринг» (SE Group Int.) стала первой в...

КОНФЕРЕНЦИЯ «УКРСТРОЙЭЛЕКТРО-2011» ОБМЕН ОПЫТОМ СОСТОЯЛСЯ!
18.03.2011р.

16 марта 2011 года впервые состоялась Всеукраинская...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

5875
10.03.2006р. |
Ощадлива система опалення
Російські дослідники розробили поквартирну систему опалення і гарячого водопостачання житлових будинків, з використанням автономного джерела тепла. Новий проект дозволяє розширити функціональні можливості системи, підвищити безпеку обслуговування в автоматичному режимі і знизити витрати на спорудження за рахунок зменшення металомісткості конструкцій.
"Електротема" № 9 (17) 13-26 травня 2003 року

Відомо, що будь-які схеми існуючих опалювальних систем і систем гарячого водопостачання, переважно, не мають автономного джерела тепла і водонагрівача, складні конструктивно, містять значну кількість елементів і пристроїв, часто не оснащені пристроями автоматики безпеки і регулювання. Навіть у найбільш сучасних технічних рішеннях відсутні пристрої підігріву гарячої води для господарських потреб, автоматика безпеки і регулювання джерела тепла, що створює певні незручності і небезпеку експлуатації мешканцю квартири. А відсутність у цих системах відвідної лінії насоса і використання запірної арматури зі значним гідравлічним опором погіршує експлуатацію всієї системи загалом.

Запропонована дослідниками поквартирна система опалення містить водогрійний котел, прямий і зворотний трубопроводи системи опалення, опалювальні прилади і насос. Водонагрівальна ємність газової плити-котла через патрубки приєднана до прямого і зворотного трубопроводів системи опалення, а водонагрівальні труби (змійовик), розташовані в плиті-котлі, через патрубки приєднані до систем холодного і гарячого водопостачання. Причому у водонагрівальній ємності плити-котла встановлені датчики захисту від перегріву води і двопозиційне регулювання, а в димоході – датчик контролю тяги (все це електрично пов’язано через пульт керування з газоспалювальним пристроєм). На обвідному трубопроводі, приєднаному до зворотного трубопроводу системи опалення до і після насоса, встановлений кульовий кран.

Поквартирна система опалення працює в такий спосіб. Спочатку наповнюється, через розширювальний бак чи інше пристосування, водою водонагрівальна ємність газової плити-котла і системи опалення при відкритих кульових кранах. Потім вмикають газспалювальний пристрій і закривають кульовий кран. Вмикають насос і випускають повітря з повітрозбірника. На датчику встановлюють інтервал температур вимкнення газу і... розпочинається обігрів квартири. При припиненні тяги в димоході чи перегріві води вище допустимого, датчики через пульт керування дадуть команду на відімкнення подачі газу до газоспалювального пристрою. Залишаючи помешкання при плюсовій температурі на вулиці, мешканець може вимкнути насос і газоспалювальний пристрій та відкрити кульовий кран на обвідному трубопроводі. Природна циркуляція гарячої води по системі опалення буде певний час підтримувати плюсову температуру в квартирі до повернення мешканця. Для одержання гарячої води на господарські потреби мешканець за працюючого газоспалювального пристрою відкриває вентилі. В такий спосіб він з’єднує системи холодного і гарячого водопостачання між собою, а підігрів води відбувається в змійовику водонагрівальної ємності плити-котла. Після закінчення розбору гарячої води вентилі закривають. У літню пору кульові крани просто закривають, а газова плита-котел використовується для приготування їжі й одержання гарячої води.

Застосування такої газової плити-котла в поквартирній системі опалення, оснащеною автоматикою безпеки і регулювання, дозволяє знизити металоємність системи загалом, через перебування водонагрівача всередині неї. А наявність обвідної лінії з кульовим краном на насосі дозволить відмовитися від нього при правильному підборі елементів системи опалення (перетину прямого і зворотного трубопроводу, розміру розширювального бака й опалювальних приладів). Розробники вважають, що їхня поквартирна система опалення, як багатофункціональна, знайде широке застосування в опалювальній техніці і бути використана при будівництві нових житлових будинків.

Степан НІКОЛАЄВ.

Теги и ключевые фразы
ощадлива система опалення, ощадлива система опалення, влдяне опалення, скачати повну версію літньої та первая любовь котовасия безкоштовно, ощадлива энергия, схема влдяного опалення, закрита система опалення, закрита система опалення схема, Системи поквартирного газового опалення/, вартість вентилів кульових опалювальних


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати

Комментариев нет, будьте первыми и начните дискуссию


   Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.