Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Последние новости
Последние новости
Кабельная ТЕМА №2
21.05.2013р.

Редакция газеты «ЭлектроТЕМА» уже вторично готовит...

Продукция фирмы OEZ возвращается в Украину
25.08.2011р.

В середине 2011 года OEZ выбрал своим дистрибьютором на...

«С-инжиниринг» первой в Украине получила право на освоение новой технологии Sivacon S8
04.08.2011р.

Компания «С-инжиниринг» (SE Group Int.) стала первой в...

КОНФЕРЕНЦИЯ «УКРСТРОЙЭЛЕКТРО-2011» ОБМЕН ОПЫТОМ СОСТОЯЛСЯ!
18.03.2011р.

16 марта 2011 года впервые состоялась Всеукраинская...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

3844
16.03.2006р. |
“Домовой” – добрий геній сімейного вогнища

“Домовой” - це гама пристроївзахисту для житлових приміщень. Параметри групи цих апаратів дозволяють вирішувати всі різноманітні завдання формування системи електропостачання на рівні окремої квартири, поверхового щитка й індивідуального будинку.
"Електротема" № 11 (19) 10-23 червня 2003 року

Особливо важливим є використання пристроїв захисного відімкнення (ПЗВ) для запобігання катастрофічних наслідків прямого чи непрямого дотику людини до струмопровідних частин і для контролю за станом ізоляції електропроводок і установок. А саме цей контроль дозволяє запобігти основній причині загорянь електроустановок у житлі. Для такого контролю й автоматичної ліквідації небезпекивсі необхідні пристрої надає компанія Schneider Electric у гамі “Домовой” відомої в усьому світі торгової марки Merlin Gerin.

Незважаючи на те, що гама “Домовой” не вирізняється великою розмаїтістю, усі стандартні рішення можуть бути реалізовані за допомогою диференціальних вимикачів навантаження ВД63 і диференціальних автоматичнихвимикачів АД63.

АД 63 - новинка гами “Домовой” - диференціальні автоматичні вимикачі з номінальними струмами 16, 25 і 40 А, якікомпанія Schneider Electric почала постачатина ринок, дозволяють вирішити відразу два завдання в однофазному колі: розмикати коло при надструмах і при виникненні струмів витоку 30 (для всіх номінальних струмів) або 300 мА (для номінальнихструмів 25 і 40 А). Очевидна ділянка застосування цих вимикачів - лінії електропостачання індивідуальних потужних однофазних споживачів електроенергії в житлі, наприклад, електроплит.Вимикаючаюча здатність такого вимикача, достатня для всіх можливих варіантів схем реального електропостачання індивідуального побутового споживача.Як і для багатьох автоматичних вимикачів більш дорогої гами Multi9, апарати АД63 мають вимикаючу здатність 4,5 кА.

Однак однофазний варіант живлення всієї сучасної квартири чи, тим більше, індивідуального будинку виглядав би невиправданим.А при трифазному живленні вже не можна застосувати диференціальний автоматичний вимикач АД63, що має тільки два полюси.“Домовой” допоможе й у цій ситуації.Для трифазних систем усі ті ж завдання захисту від надструмів і струмів витоку вирішують спільно автоматичні вимикачі ВА63, основні апарати гами, і диференціальні вимикачі навантаження ВД63, які також називають пристроями захисного вимикання (ПЗВ).Утім, і в однофазному варіанті таке сполучення можливе, тому що і ВА63, і ВД63 можуть бути і чотири- і двополюсными.

Звернувшись до типової розгорнутої схеми електропостачання індивідуального житла, легко побачити, що групи споживачів живляться через двополюсні диференціальні вимикачі навантаження ВД63 з уставкою диференціального струму 30 мА. Лінія кожного споживача (кухня, група розеток, освітлення кімнат тощо) захищена від надструмів автоматичним вимикачем ВА63.Кожен такий вимикач захищає у свою чергу від надструмів і груповий диференціальний вимикач навантаження, що стоїть вище в схемі.Крім того, все трифазне коло живлення всіх груп споживачів захищене від надструмів чотириполюсним автоматичним вимикачем ВА63, а від струмів витоку - чотириполюсним диференціальним вимикачем навантаження ВД63.

Щоб не мати справи з помилковими спрацьовуваннями і невиправданими вимиканнями, наприклад, освітлення і розеток при збільшенні струмів витоку в пральній машині, уставка диференціального струму чотириполюсногоапарата ВД63 вибирається на рівні 300 мА, створюючи умови селективного спрацьовування цього вимикача і всіх нижче встановлених вимикачів ВД63 з уставкою диференціального струму 30 мА.

Якщо ж внутрішня мережа квартири не дуже розгалужена, то витік у 300 мА може виявитися завищеним. Тоді в гамі “Домовой”знайдуться диференціальні вимикачі навантаження з уставкою диференціальногоструму 100 мА, і задача захисту від загоряння буде успішно вирішена.

За матеріалами Schneider Electric підготував Микола ЦАП

Теги и ключевые фразы
трифазні дуйки, схема електропостачання квартири варіант, Автоматичні вимикачі Шнайдер, торг уа, вимикачі навантаження, автомати трифазні schneider, автоматичний вимикач струму SHNAYDER, автоматичні вимикачі шнайдер 1 п домовой, пщ, автоматичні трифазні вимикачі


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати

Комментариев нет, будьте первыми и начните дискуссию


   Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

05.02.2010р.

Комплектні пристрої для електропостачання будмайданчика

Схема тимчасового електропостачання містить джерела й споживачів електроенергії, силові пункти й розподільні мережі. Джерелами електропостачання на будівельному майданчику є трансформаторні підстанції стаціонарного або пересувного типу. За відсутності джерел або мереж електропостачання можна застосовувати тимчасові пересувні електростанції на автомобільні шасі, що працюють на рідкому паливі.

При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.