Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Последние новости
Последние новости
Кабельная ТЕМА №2
21.05.2013р.

Редакция газеты «ЭлектроТЕМА» уже вторично готовит...

Продукция фирмы OEZ возвращается в Украину
25.08.2011р.

В середине 2011 года OEZ выбрал своим дистрибьютором на...

«С-инжиниринг» первой в Украине получила право на освоение новой технологии Sivacon S8
04.08.2011р.

Компания «С-инжиниринг» (SE Group Int.) стала первой в...

КОНФЕРЕНЦИЯ «УКРСТРОЙЭЛЕКТРО-2011» ОБМЕН ОПЫТОМ СОСТОЯЛСЯ!
18.03.2011р.

16 марта 2011 года впервые состоялась Всеукраинская...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

2943
16.03.2006р. |
Система телемеханіки «Квант-2000ТМ», яка керує Київською розподільною підстанцією

Система телемеханіки «Квант-2000ТМ» розподільної підстанції 10 кВ «Бессарабська площа» призначена для дистанційного керування (телекерування) електротехнічним устаткуванням підстанції з диспетчерського пункту РЕМ «Центральний» Київських кабельних мереж, ручного (місцевого) керування електротехнічним устаткуванням підстанції за допомогою АРМ «Чергового підстанції», обробки і передачі даних про стан комутаційних апаратів, значень струму і напруги на вхідних і вихідних лініях.
"Електротема" № 11 (19) 23-06 червня 2003 року

З погляду автоматизації система телемеханіки має трирівневу структуру. Перший і другий рівні реалізовані на РП-10 кВ «Бессарабська площа». Третій рівень реалізований у РЕМ «Центральний» Київських кабельних мереж.

До першого рівня належать датчики первинної інформації. Як датчики аналогових вимірів застосовуються пристрої захисту, автоматики, контролю і керування приєднань 6-35 кВ МРЗС-05 виробництва ВО «Київприлад». Відповідні контакти комутаційних апаратів підключені до дискретних входів МРЗС-05, тому як датчики телесигналізації також застосовуються пристрої захисту, автоматики, контролю і керування приєднань 6-35 кВ МРЗС-05. Пристрої МРЗС-05 з’єднані в локальну мережу по інтерфейсу RS-485 і підключені через конвертор інтерфейсів RS232-RS485 до промислового комп`ютера (ПК) по інтерфейсу RS232.

До другого рівня належить АРМ «Чергового підстанції» на базі промислового персонального комп`ютера.

Вихід на третій рівень здійснюється через інтерфейс RS232 ПК по виділеній телефонній лінії за допомогою модемів.Промисловий персональний комп`ютер, блок безперебійного живлення й устаткування передачі даних розміщаються в спеціально виготовленій електротехнічній шафі.

Сполучення з третім рівнем здійснюється за допомогою протоколуобміну даних для систем телемеханіки 870-5-101, схваленого Міжнародною електротехнічною комісією.

До третього рівня належать диспетчерський пункт і служба телемеханіки РЕМ «Центральний» Київських кабельних мереж. На даному рівні встановлені АРМ «Диспетчер» й АРМ «Телемеханіка», об’єднані в єдину систему по мережі Ethernet.

АРМ «Черговий ПС» 10 кВ «Бессарабська площа»

Програма призначена для відображення схеми комутації підстанції, поточних значень усіх системних параметрів по системах шин і приєднань з можливістю перегляду усіх фазних значень параметрів, оперативного керування комутаційними апаратами, забезпечення переходу на місцеве керування чи телекерування (з рівня системи), керування МРЗС-05 (введення в роботу, виведення з роботи МРЗС-05, переключення груп уставок, зміна настроювань МРЗС-05, одержання і перегляд дискретних і аналогових аварійних масивів), ведення журналу подій.

АРМ «Телемеханіка» РЕМ «Центральний»

Програма використовується для організації інтерфейсу «оператор-телемеханіка» з процесами обробки телемеханічної інформації, що надходить, проміжного збереження інформації і сполучення з АРМ «Диспетчер».

У функції програми також входить:

- настроювання системи на МРЗС-05 (прив’язка);

- конфігурування й адміністрування системи обробки ТМ-інформації;

- контроль і діагностика стану устаткування на РП 10 кВ «Бессарабська площа»;

- ведення журналів зміни стану каналів зв’язку;

- ведення журналів зміни параметрів МРЗС-05 на РП 10 Кв «Бессарабська площа»;

- статистична і механічна обробка даних;

- формування розрахункових значень параметрів на основі двох і більш вимірів;

- збереження інформації в базі даних.

АРМ диспечера РЕС «Центральний»

Програма виконує завдання диспетчеризації й обробки телемеханічної (ТМ) інформації.Основним матеріалом є інформація з бази даних, одержана від АРМ «Телемеханіка».

Для реалізації цих завдань програма виконує наступні функції:

- відображення поточного стану об’єктів на оперативних схемах;

- відображення поточного стану об’єктів у табличній формі;

- відображення зміни параметрів об’єкта в табличній формі;

- відображення зміни параметрів об’єкта у вигляді графіків (архів ТІ) підключення модулів обробки даних: добова відомість, прогноз витрати енергії, визначення місця ушкодження лінії, журнал релейного захисту й автоматики, формування відомості переключень, контроль ресурсу устаткування, можливість написання модулів по даним алгоритмам;

- ведення довідкової і технічної документації в електронному вигляді.

Для системного програмного забезпечення АРМ «Черговий ПС» використовується OC WINDOWS 2000 SERVER, для АРМ «Телемеханіка» й АРМ «Диспетчер»-WINDOWS ХР.

У системі телемеханіки «Квант-2000ТМ» на РП 10 кВ «Бессарабська площа», крім традиційних завдань телемеханіки, реалізовані на базі МРЗС-05 функції контролю доступу до РП 10 кВ, шаф персонального комп`ютера і ЗІП.

Індикація поточного і попереднього станів вхідних двер РП 10 кВ, шаф персонального комп`ютера і ЗІП відображається на мнемосхемі підстанції.

Теги и ключевые фразы
реле квант-2000, телемеханіка РЕМ, Який захист здійснює МРЗС -05-01, системи телемеханіки реферат, системи телемеханіки, Де застосовується телемеханіка, журнал чергового підстанції, прилад що здатен економити електроенергію міф чи реальність, система телемеханіка
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати

Комментариев нет, будьте первыми и начните дискуссию


   Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.