Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Последние новости
Последние новости
Кабельная ТЕМА №2
21.05.2013р.

Редакция газеты «ЭлектроТЕМА» уже вторично готовит...

Продукция фирмы OEZ возвращается в Украину
25.08.2011р.

В середине 2011 года OEZ выбрал своим дистрибьютором на...

«С-инжиниринг» первой в Украине получила право на освоение новой технологии Sivacon S8
04.08.2011р.

Компания «С-инжиниринг» (SE Group Int.) стала первой в...

КОНФЕРЕНЦИЯ «УКРСТРОЙЭЛЕКТРО-2011» ОБМЕН ОПЫТОМ СОСТОЯЛСЯ!
18.03.2011р.

16 марта 2011 года впервые состоялась Всеукраинская...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

4614
31.03.2006р. |
Нові підходи до стратегії техобслуговування і ремонту енергоустаткування

Існуюча в даний час система технічного обслуговування і ремонту електрообладнання представляє собою систему планово-попереджувальних ремонтів (ППР), не повною мірою відповідає вимогам ефективності організації робіт, не дозволяє належною мірою використовувати техніку і людські резерви. Постає необхідність розробки нового підходу до стратегії технічного обслуговування і ремонту, вироблення нових рішень при плануванні видів, обсягів і періодичності тих чи інших робіт з обслуговування та ремонту, а також попередження непередбачених аварійних ситуацій енергетичного устаткування.
"Електротема" № 14 (22) 22 липня - 11 серпня 2003 року

Існуюча система ППР передбачає, що незалежно від технічного стану обладнання через певні проміжки часу проводиться повне або часткове розбирання устаткування задля профілактичного огляду і ремонту. Планований час роботи до проведення огляду чи ремонту визначається інструкцією заводу-виробника, нормативними відомчими керівними документами, а також залежить від часу роботи елементів, що найбільш піддаються зношенню. Таке обслуговування істотно зменшує ймовірність аварій, але не береже устаткування від несподіваних, раптових вимкнень у міжремонтний період. Більше того, вихід з ладу устаткування збільшують численні розкладання-складання, які порушують “притирку” вузлів і прискорюють їхнє зношення. Необґрунтовані розкладання-складання можуть призводити до появи перекосів осей, люфтів, забруднення, що скорочує час роботи устаткування і вимагає додаткового ремонту.

Збитки від ППР і аварійних вимкнень можуть бути істотно скорочені при використанні тепловізійної системи діагностичного контролю електроенергетичного устаткування.

Тепловізійне обстеження проводиться з метою визначення поточного стану електроустаткування. Обстеження проводиться на діючому обладнанні й дозволяє виявити дефекти на ранніх стадіях їхнього розвитку, при цьому істотно скорочуючи витрати на проведення діагностики. Виведення з експлуатації дефектного устаткування підвищує надійність і безпеку експлуатації, скорочує втрати електроенергії.

Застосування тепловізійної діагностики побудоване на тім, що наявність деяких видів дефектів високовольтного устаткування викликають зміну температури дефектних елементів і, як наслідок, зміна інтенсивності інфрачервоного (ІЧ) випромінювання, яке реєструється тепловізійними приладами.

Важливо, щоб вимірялося власне випромінювання обстежуваного об`єкта, що пов`язано з наявністю і ступенем розвитку дефекту.

При проведенні діагностики необхідно враховувати коефіцієнт випромінювання поверхні обстежуваного об`єкта, а також кут між віссю тепловізійного приймача і нормаллю до випромінюючого поверхні об`єкта. При проведенні вимірів однотипних об`єктів необхідно розташовувати тепловізійний приймач на однаковій відстані та під однаковим кутом до оптичної осі поверхні об`єкта. При виявленні більш нагрітих зон необхідно, насамперед, оцінити, чи не є це наслідком різниці в коефіцієнтах випромінювання, чи не пов`язано це з наявністю отворів або розташованих під кутом площин. Сам дефект виявляється порівнянням температури аналогічних ділянок поверхні апаратів, що працюють в однакових умовах нагрівання й охолодження. Характер і ступінь розвитку більшості дефектів можуть бути встановлені тільки після додаткових вимірів і аналізів, що дозволяють оцінити стан кожної з тепловиділяючих конструкційних частин апарата окремо.

Застосування тепловізійної діагностики при малих експлуатаційних витратах у короткий термін дозволяє вирішити такі завдання, що були б неможливі при її відсутності:

- підвищити надійність електропостачання;

- запобігти виходу з ладу дорогого устаткування;

- компенсувати недостатню чисельність обслуговуючого персоналу;

- масово обстежити величезний обсяг електроустаткування однією бригадою;

- виявити значну кількість апаратів, що знаходяться в передаварійному стані;

- виявити такі дефекти, що не можуть бути виявлені ніякими іншими методами.

Підготував Василь ЯРЕМА

Теги и ключевые фразы
как лечится после апарата илизарова народными средствами, автомат А-63-МГ У3, техобслуговування самсунг гелексі с дуос, існуюча система ппр, , система технічного обслуговування і ремонту електрообладнання (ТОР), система ППР електрообладнання, Тепловізійні обстеження, Система технічного обслуговування і ремонт електрообладнання, конденсатори
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати

Комментариев нет, будьте первыми и начните дискуссию


   Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.