Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Последние новости
Последние новости
Кабельная ТЕМА №2
21.05.2013р.

Редакция газеты «ЭлектроТЕМА» уже вторично готовит...

Продукция фирмы OEZ возвращается в Украину
25.08.2011р.

В середине 2011 года OEZ выбрал своим дистрибьютором на...

«С-инжиниринг» первой в Украине получила право на освоение новой технологии Sivacon S8
04.08.2011р.

Компания «С-инжиниринг» (SE Group Int.) стала первой в...

КОНФЕРЕНЦИЯ «УКРСТРОЙЭЛЕКТРО-2011» ОБМЕН ОПЫТОМ СОСТОЯЛСЯ!
18.03.2011р.

16 марта 2011 года впервые состоялась Всеукраинская...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

3687
04.04.2006р. |
Портативні електроаналізатори кількості і якості енергії

Портативні аналізатори виробництва провідного європейського виробника устаткування для аналізу й оптимізації параметрів електричних мереж 220/380 В - CIRCUTOR GRUP, застосовуються для вирішення різних завдань: обстеження підприємств (енергоаудит); визначення причин відмови устаткування; оптимізація графіків енергоспоживання; підбору енергопостачального устаткування; проектування перешкодозахисних систем; вибору компенсаторів реактивної потужності; укладення договорів на енергопостачання; перевірки лічильників електроенергії.
"Електротема" № 16 (24) 28 серпня - 8 вересня 2003 року

Портативний електроаналізатор є одним з основних приладів у складі лабораторії для енергоаудиту.

Електроаналізатори призначені для вимірювання і реєстрації параметрів, кількості і якості споживаної електроенергії, на підставі яких енергоаудитор робить висновки про ефективність використання енергії, пропонує й обґрунтовує енергозберігаючі технічні рішення.

Універсальні електроаналізатори найчастіше бувають розраховані на застосування в трифазних несиметричних мережах 220/380 В, і тому вони можуть застосовуватися в симетричних трифазних мережах і, тим більше, в однофазних. Багато моделей електроаналізаторів можна підключати і до високовольтних мереж через вимірювальні трансформатори струму і напруги - для цього прилади оснащуються спеціальними шунтами.

Електроаналізатор під`єднюється до мережі за допомогою датчиків струму (по 1 шт. на фазу) і потенційних проводів (по 1 шт. на фазу і 1 шт. на нейтраль, якщо вона є). Таким чином, прилад має 6 вимірювальних каналів (3 по струму і 3 по напрузі), по яких надходить уся необхідна інформація.

Датчики випускаються різних номіналів, від одиниць до тисяч амперів. Конструктивно вони виконуються у вигляді кліщів чи гнучких рознімних кілець. Максимально можливий струм в обстежуваній мережі повинний приблизно відповідати номіналу датчика, що дозволяє досягати максимальної точності вимірів.

За обмірюваними сигналами мікропроцесор приладу вираховує безліч параметрів (переважно близько 30), на підставі яких можна судити про кількість і якість споживаної чи генерованої енергії.

У типовий набір параметрів, обумовлених електроаналізатором, входять напруги, струми, активна і реактивна потужності, активна і реактивна енергії, cos φ, частота. Ряд параметрів розраховуються окремо по кожній фазі і сумарно по всіх фазах. Крім поточних значень фіксуються максимальні та мінімальні значення параметрів.

Багато аналізаторів визначають параметри якості енергії: спектри гармонік струмів і напруг, коефіцієнт флікера, фіксують відхилення і провали напруги, імпульсні перешкоди і т.д.

Розраховані параметри виводяться на дисплей приладу в реальному часі і можуть бути записані в пам`ять для подальшого відтворення й аналізу. Всі аналізатори оснащені пристроями зв`язку, що дають можливість перенесення накопичених даних на комп`ютер.

Як правило, електроаналізатори забезпечуються спеціалізованим програмним забезпеченням для візуалізації, обробки й аналізу накопиченої інформації.

AR.5 - портативний прилад для реєстрації параметрів трифазних і однофазних мереж 220/380 В або високовольтних мереж (за наявності вимірювальних трансформаторів).

З періодичністю від 1 секунди до 4 годин AR.5 вимірює і записує в пам`ять такі параметри:

- напруги кожної фази і середня;

- струми кожної фази і середній;

- частота мережі;

- cos φ в кожній фазі;

- 3-фазний коефіцієнт потужності;

- активна, індуктивна і ємнісна потужності по фазах і сумарна;

- активна, індуктивна і ємнісна (спожита і видана) енергії.

Обсяг пам`яті – 256 Кб чи 1 Мб, що достатньо для запам`ятовування 1250 чи 5000 повних вимірів. Ця кількість значно збільшується, якщо обмежити вибір реєстрованих параметрів.

Додаткові картриджі-програматори дозволяють реєструвати параметри якості мережі:

- до 49 гармонік напруги і струму;

- імпульси, піки, провали напруги;

- коефіцієнт флікера.

Випускаються також картриджі для проведення спеціальних тестів:

- для аналізу швидких процесів, наприклад, розгону асинхронних двигунів;

- для перевірки електролічильників на місці.

Отримані дані переносяться на комп`ютер і аналізуються за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення.

Технічні характеристики AR.5

Характеристика

Значення

Число фаз

3

Максимальна напруга

500 В (фазна)

Максимальний струм

від 5 до 2000 А (визначається кліщами)

Клас точності по струму і напрузі

0,5

Клас точності по потужності й енергії

1,0

Пристрій відображення

графічний рідкокристалічний дисплей

Зв`язок з комп`ютером порт

RS232

Програмне забезпечення

Windows

Живлення

220 В чи убудований акумулятор

Вага процесорного блоку

0,6 кг

Особливості AR.5

Аналізатор AR.5 - це новітня розробка CIRCUTOR. Він далеко випередив аналоги за своїми характеристиками. Прилад має найменші масогабаритні параметри при найбільших функціональних можливостях.

Однієї з найважливіших особливостей є реалізація більшості функцій на програмному рівні. Це дає можливість користувачам нарощувати функції своїх приладів шляхом придбання додаткових картриджів-програматорів. Тому що вартість картриджа складає 1/5 - 1/15 від вартості приладу, такий підхід значно знижує витрати на відновлення приладового парку. Фірма-виготовлювач постійно розробляє нові картриджі, розширюючи в такий спосіб функції приладу.

AR.5 не має регулювальних елементів у своїй електронній схемі. Заводське калібрування відбувається на цифровому рівні, шляхом `прошивання` каліброваних коефіцієнтів у спеціальних регістрах. Цифрове калібрування обумовило високу стабільність метрологічних характеристик приладу - він ніколи не вимагає перекалібровки.

Електроаналізатор AR.5 є складним приладом, із гнучкою системою настроювань. Разом з тим, він дуже простий в обслуговуванні і керується клавіатурою, що складається тільки з 9 кнопок. Цього вдалося домогтися за допомогою екранного багаторівневого меню, яке значно полегшує керування приладом.

Важливою особливістю приладу є багатофункціональний графічний дисплей. Він дозволяє переглядати форми синусоїд струмів і напруг, одночасно відображати до 30 параметрів у реальному часі, програмувати прилад за допомогою екранних меню, виконувати інші функції.

Недавно аналізатор AR5 став оснащуватися гнучкими датчиками струму. Датчик являє собою еластичний стрижень, що замикається в кільце навколо струмопроводу. Вони важать значно менше звичайних кліщів і можуть установлюватися навіть у тих місцях, де звичайні кліщі не проходять за своїми габаритами.

Аналізатор AR5 відповідає міжнародним стандартам: IEC 1000-4-7, IEC 868, IEC 1010-1, EN 61010-1, IEC 521, IEC 564

Захар ПАХОЛОК.

Теги и ключевые фразы
ігри для девочек монстер хай роблять массажи ігри ігри ігри ігри ігри ігри ігри, скачати безкоштовно теми на телефон нокия 200 за порами року с экраном 320*240, http, електроаналізатор, підбір трансформатора струму для електролічильників, лічильники електроенергії 380В ціна, company propositions 2064, ЕНЕРГО ЗБЕРІГАЮЧІЙ ПРИСТРІЙ, портативні лічильники електроенергії, торг уа


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати

Комментариев нет, будьте первыми и начните дискуссию


   Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
Предложения, которые могут Вас заинтересовать
 25/11/2019
27
Більше пропозицій за тегами
При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.