Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Последние новости
Последние новости
Кабельная ТЕМА №2
21.05.2013р.

Редакция газеты «ЭлектроТЕМА» уже вторично готовит...

Продукция фирмы OEZ возвращается в Украину
25.08.2011р.

В середине 2011 года OEZ выбрал своим дистрибьютором на...

«С-инжиниринг» первой в Украине получила право на освоение новой технологии Sivacon S8
04.08.2011р.

Компания «С-инжиниринг» (SE Group Int.) стала первой в...

КОНФЕРЕНЦИЯ «УКРСТРОЙЭЛЕКТРО-2011» ОБМЕН ОПЫТОМ СОСТОЯЛСЯ!
18.03.2011р.

16 марта 2011 года впервые состоялась Всеукраинская...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

3691
18.04.2006р. |
Енергозбережувальна технологія опалення. Таємниці економічності

На відміну від звичайного конвективного опалення (центральний, паровий чи масляний радіатори), яке має прогріти все приміщення аж до стелі, щоб на рівні перебування людини температура повітря була комфортною, довгохвильові ІЧ-обігрівачі прогрівають лише той простір, у якому перебувають люди. При цьому не потрібно обігрівати зону вище зросту людини і, отже, витрачати на це енергію. У приміщеннях із стелями більш високими, ніж у звичайних житлових будинках, частка простору, що не прогрівається над зоною перебування людей, збільшується, відповідно, зростає й економічність.
"Електротема" №21 (29) 11-24 листопада 2003 року

Поверхня тепловіддачі від підлоги і предметів, нагрітих ІЧ-обігрівачами, у житлових приміщеннях у середньому в 5-10 разів перевищує поверхню тепловіддачі традиційних опалювальних приладів, тому об`єм повітря в зоні перебування людей прогрівається до заданої споживачем температури швидше, ніж це в стані зробити конвективні системи опалення. Приміщення виходить на заданий споживачем тепловий режим швидше, а коли прогріється, для підтримки потрібної температури саморегульована система довгохвильового опалення включається рідше, ніж звичайна, тим самим споживаючи менше енергії. Зі збільшенням висоти підвісу обігрівачів (наприклад, у складських приміщеннях) поверхня тепловіддачі збільшується ще більше, отже зростає і економічність.

Обігрівання приміщень

- Традиційне (конвективне) опалення. У першу чергу теплова енергія витрачається на вочевидь марне нагрівання повітря під стелею.

- Променеве опалення. Довгохвильові промені майже безперешкодно проходять крізь повітря, перетворюючись в тепло лише при зустрічі з якою-небудь поверхнею, завдяки чому близько 90% теплової енергії поширюється в зоні перебування людини і навколишніх предметів.

Переваги ІЧ-опалення

- Універсальність. ІЧ-обігрівачівикористовуються як основна чи додаткова системи опалення для будь-яких приміщень.

- Встановлення приладів на стелі дозволяє зберегти стіни і підлогу вільними, збільшуючи “робочу зону” приміщення. Елегантним рішенням проблеми обігріву є вкладні панелі для стандартних європейських підвісних стель. Така панель не псує інтер`єр приміщення, легко монтується і демонтується.

- Швидке нагрівання приміщення порівняно з загальноприйнятими системами обігріву. У нічний час у приміщенні може підтримуватися більш низька температура, що заощаджує електроенергію.

- Нагрівання і сушіння. Довгохвильові обігрівачі можуть використовуватися в різних промислових процесах для сушіння і нагрівання, а також для обігріву приміщень, де працює персонал.

- Чистота і екологічність. Відсутність утворення продуктів згоряння чи водяної пари усуває потребу в додаткових системах витяжної вентиляції. Оскільки немає необхідності переміщати повітря для підвищення ефективності теплопередачі, то пил та інші атмосферні забруднення не циркулюють у приміщеннях, що обігріваються.

- Простота обслуговування. Відсутні рухомі частини, немає повітряних фільтрів, не потрібне змащування. Великий термін служби нагрівальних елементів.

- Акумулювання тепла. Більш низька вартість електроенергії в нічний час може бути використана для акумулювання тепла конструктивними елементами будинку й устаткуванням. У випадку відімкнення електрики тепло зберігається тривалий період часу.

Багаторічний досвід просування технології ІЧ-опаленнядозволив виділити найбільш перспективні напрямки використання систем опалення, подібних до природного:

- приватні котеджі, дачі, квартири, адміністративно-офісні приміщення, фойє театрів, готелів;

- складські приміщення, багатоярусні склади з вимогою дотримання температурного режиму;

- спортивно-видовищні об`єкти, криті тенісні корти тощо;

- медичні установи, операційні, реанімаційні, опікові центри;

- касові зали і зали чекання вокзалів і аеропортів;

- АЗС, автосалони, автомийки, гаражі, торгово-виставкові павільйони, криті ринки.

Технічні характеристики

Модель

Потужність

Напруга

Струм

Габаритні розміри

Вага

Вис. підвісу.

Опалювана площа,

дод. опалення

осн. опалення

(Вт)

(В)

(А)

(мм)

(кг)

(м)

кв.м*

кв.м*

ЕР 400 к

400

220

2,1

600/600/53

5,1

2,2

до 7 м

до 4 м

ЕР 500 к

500

220

2,4

600/600/53

5,1

2,2

до 8 м

до 5 м

ЕР 300 п

400

220

2,1

700/400/53

5,1

2,2

до 5 м

до 3 м

ЕР 700 п

500

220

2,4

700/400/53

5,1

2,2

до 9 м

до 7 м

* Дані, наведені в таблиці, усереднені тому для кожного окремого випадку потрібен конкретний розрахунок.

За матеріалами ЕК “Газтранзит”

Теги и ключевые фразы
променеве обігрівання, ораев ехгю и чямчям, парогенератор для опалення будинку новинка, променеве опалення, опалення, іч. опалення, іч опалення, ПОВІТРЯНО-ПРОМЕНЕВЕ ОПАЛЕННЯ. ПРИНЦИП РОБОТИ, іч обігрівачі, економічні технології опалення
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати

Комментариев нет, будьте первыми и начните дискуссию


   Інші статті
26.03.2010р.

Обмежники перенапруги нелінійні у районних і розподільних мережах

Вентильні розрядники, що застосовувалися раніше для захисту від перенапруг у районних і розподільних мережах, заміняють обмежники перенапруги (ОПН). Не маючи іскрових проміжків, ОПН ефективніше захищають електроустаткування від усіх видів перенапруг, які можуть виникнути в електричних мережах.

26.03.2010р.

Енергія, принесена вітром

Річний приріст енергії, одержуваної останнім часом у Європі за допомогою вітроенергетичних установок (ВЕУ), перевищує 30%. Настільки потужне зростання причинене збільшенням кількості подібних установок і підвищення їх потужності. Стрімкий розвиток технологій виробництва напівпровідників, зниження рівня втрат силових ключів і підвищення їх ефективності, поява нових засобів моделювання й проектування дає змогу створювати перетворювачі з унікальними техніко-економічними показниками.

Більше статей за тегами
При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.