Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Последние новости
Последние новости
Кабельная ТЕМА №2
21.05.2013р.

Редакция газеты «ЭлектроТЕМА» уже вторично готовит...

Продукция фирмы OEZ возвращается в Украину
25.08.2011р.

В середине 2011 года OEZ выбрал своим дистрибьютором на...

«С-инжиниринг» первой в Украине получила право на освоение новой технологии Sivacon S8
04.08.2011р.

Компания «С-инжиниринг» (SE Group Int.) стала первой в...

КОНФЕРЕНЦИЯ «УКРСТРОЙЭЛЕКТРО-2011» ОБМЕН ОПЫТОМ СОСТОЯЛСЯ!
18.03.2011р.

16 марта 2011 года впервые состоялась Всеукраинская...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

3054
12.05.2006р. |
Життя і здоров'я під охороною автоматичних вимикачів

Автоматичні вимикачі виробництва “Легран” – це малогабаритні апарати, що виконують функцію захисту, вимкнення і роз'єднання. Гама “Легран” має у своєму складі апарати захисту від 1 до 125 А в модульному виконанні (DX), від 16 до 1600 А в литих корпусах (DPX) і апарати від 800 до 4000 А в відкритих корпусах (DMX).
"Електротема" № 24 (32) 22 грудня 2003 року - 15 січня 2004 року

Автоматичні вимикачі DPXtm – найбільш розповсюджений тип апаратів захисту в литих корпусах від 16 до 1600 А. Корпуси виконуються з ізоляційного матеріалу низкої гігроскопічності, здатного витримати граничні термічні і механічні навантаження.

Автоматичні вимикачі DPXtm застосовуються в увідно-розподільних пристроях і випускаються в 6-ти типорозмірах: 125, 160, 250, 630, 1600 і 250 ER (зменшені габарити). Таким чином, шість типорозмірів охоплюють усю лінійку номінальних струмів до 1600 А, що є незаперечною перевагою вимикачів фірми “Легран”. Цифрове позначення представляє максимальний номінальний струм у даному типорозмірі. Наприклад, напис DPX 125 означає, що йдеться про автомат на 125 А в типорозмірі 125.

Автоматичні вимикачі DPXtm відрізняються: невеликими габаритами при високій вимикальній здатності, до 100000 А і номінальних струмах до 1600 А (автоматичний вимикач “Легран” на 1600 А є наймалогабаритнішим), регульованими уставками захисту від перевантаження і КЗ, наявністю апаратів з мікропроцесорним розчеплювачем від 25 до 1600 А, уніфікованою гамою електричних аксесуарів, дистанційним керуванням, системами АВР, об`єднанням із блоками диференціального струму з уставками від 30 мА до 5 А і регульованою затримкою відімкнення від 0 до 3 с.

Автоматичні вимикачі DPXtm оснащуються термомагнітними чи електронними розчеплювачами, що відповідає вимогам більшості проектів. Весь асортимент пропонується в стаціонарному виконанні, що легко може бути переустатковане в знімний (до DРХ 630) чи викочуваний тип (від DРХ 250 до DРХ 1600). Апарати з мікропроцесорним розчеплювачем мають велику точність налаштування уставок і додаткові регулювання часу затримки відімкнення для селективних апаратів.

Апарати серії DPX-H оснащені додатковим пристроєм контролю струмів КЗ на землю з регульованими уставками по струму і часу затримки відключення.

Додаткові функції електронних розчеплювачів: відімкнення непріоритетних навантажень (убудований сигнальний контакт замикається при досягненні струму в одній з фаз 1,05 In), моделювання термічної пам`яті магнітотермічних розчеплювачів, логічна селективність (вище встановлений і нижче встановлений автоматичні вимикачі з`єднуються «пілот - кабелем» завдяки спеціальним клемам на корпусах електронних DPX-H. При виявленні нижчим автоматом КЗ у лінії, він сигналізує про це вищому замиканням сухого контакту, і той вмикає затримку відімкнення на 50 мілісекунд. Якщо після закінчення 50 мілісекунд нижчий апарат не знімає повідомлення про КЗ, то вищий автомат вимикається). Світлодіодна індикація на передній панелі: зелений світлодіод показує, що автоматичний вимикач нормально заживлений; червоний - на перевантаження по одній з фаз (I=`1,05` In); миготіння обох світлодіодів сигналізує про перегрів контактів.

Автоматичні вимикачі серії DPXtm, їхні допоміжні пристрої й устаткування відповідають вимогам МЕК 60947-2-89, а також спеціальним вимогам для морського виконання Bureau Veritas і Llоуd`s Register of Shipping. Крім того, для них розроблені ТУ для застосування на об`єктах атомної енергетики.

Автоматичні вимикачі серії DPXtm мають високий ступінь захисту від прямих контактів зі струмоведучими частинами. Щоб зробити технічне обслуговування і ремонт простішими і безпечнішими, використовуються шасі знімного типу з переднім чи заднім підключенням, що забезпечує видимий розрив. Це дозволяє здійснити заміну автоматичного вимикача без проведення монтажних робіт. Апарати DPX мають широкий спектр додаткових аксесуарів (поворотні рукоятки, захисні кожухи й ізолюючі перегородки).

Теги и ключевые фразы
Игры на телефон сони эриксон виваз у5-гравити, уставки автоматичних вимикачів, несправності автоматичних вимикачів, технічні вимоги до автоматичних вимикачів, торг уа, ремонт автоматичних вимикачів, підключення світлодіодів, статичний перетворювач енергозберігаючий пристрій, статичний перетворювач, статичний перетворювач 220 вольт


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати

Комментариев нет, будьте первыми и начните дискуссию


   Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

05.02.2010р.

Комплектні пристрої для електропостачання будмайданчика

Схема тимчасового електропостачання містить джерела й споживачів електроенергії, силові пункти й розподільні мережі. Джерелами електропостачання на будівельному майданчику є трансформаторні підстанції стаціонарного або пересувного типу. За відсутності джерел або мереж електропостачання можна застосовувати тимчасові пересувні електростанції на автомобільні шасі, що працюють на рідкому паливі.

При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.