Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Последние новости
Последние новости
Кабельная ТЕМА №2
21.05.2013р.

Редакция газеты «ЭлектроТЕМА» уже вторично готовит...

Продукция фирмы OEZ возвращается в Украину
25.08.2011р.

В середине 2011 года OEZ выбрал своим дистрибьютором на...

«С-инжиниринг» первой в Украине получила право на освоение новой технологии Sivacon S8
04.08.2011р.

Компания «С-инжиниринг» (SE Group Int.) стала первой в...

КОНФЕРЕНЦИЯ «УКРСТРОЙЭЛЕКТРО-2011» ОБМЕН ОПЫТОМ СОСТОЯЛСЯ!
18.03.2011р.

16 марта 2011 года впервые состоялась Всеукраинская...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

3707
07.06.2006р. |
«Полярон» гасить електродугу у вакуумі

У різноманітному промисловому обладнанні, пов’язаному з прийомом, передачею та трансформацією електричної енергії, знайдуть застосування вакуумні комутаційні апарати, серійний випуск яких розпочався на львівському державному підприємстві «Полярон». На відміну від традиційних повітряних або масляних вимикачів та контакторів, принцип дії нових приладів базується на гасінні електричної дуги у вакуумних дугогасильних камерах.
"Електротема" № 4 (36) 24 лютого - 8 березня 2004 року

Впровадження новинки у багатьох галузях промисловості – нафтогазовій, хімічній, гірничодобувній дозволить зменшити експлуатаційні енергетичні затрати у кілька разів, а у вуглевидобудуванні, крім вищезазначеного, ліквідувати можливий травматизм у шахтах за рахунок відсутності відкритої електричної дуги.

– Наше підприємство є основним виконавцем Державної комплексно-цільової програми «Розвиток вакуумної комутаційної техніки України», – розповів директор ДП «Полярон» Олександр Чаус. – Ця програма затверджена Міністерством промислової політики України та Міністерством економіки України й розрахована на термін до 2005 року включно.

Заміна масляних і повітряних апаратів на вакуумні дозволить зменшити кількість останніх в чотири рази за рахунок відповідно довшого – у чотири рази терміну експлуатації.

Вакуумні комутаційні апарати, принцип яких базується на гасінні електричної дуги у вакуумних дугогасильних камерах (основному елементі комутаційних апаратів) порівняно з повітряними та масляними вимикачами і контакторами мають такі переваги:

– висока комутаційна здатність – у три-чотири рази більша за кількістю циклів спрацювань;

– можливість застосування в широкому діапазоні струму і напруги при невеликих габаритах і вазі апаратів;

– довготривалий термін експлуатації без ремонту та ревізій;

– швидкодія за рахунок короткого ходу рухомих частин;

– стабільність перехідного опору;

– гарантована вибухо- і пожежобезпека;

– уникнення застосування срібла та інших коштовних металів у контактних парах комутаційних апаратів й таке інше.

Зазначені переваги вакуумних комутаційних апаратів зумовлюють дедалі ширше їхнє використання в обладнанні, пов’язаному з прийомом, передачею, перерозподілом і трансформацією електричної енергії, тим більше, що чимала частина цього обладнання вже виробила свій ресурс й потребує заміни. Ось чому важливим завданням заводу «Полярон» нині є забезпечення підприємств України, які спеціалізуються на виготовленні вищезгаданого обладнання, комплектуючими виробами нового покоління, а саме вакуумними комутаційними апаратами.

Аналіз світового виробництва вакуумних комутаційних апаратів свідчить, що вісімдесят відсотків світового виробництва таких приладів зосереджено в США, Японії та Німеччині. В обсязі виробництва усіх типів комутаційних апаратів вакуумні комутаційні прилади складають: в США – 50 відсотків, Німеччині – 60, а Японії – навіть 80 відсотків. Розширення діапазону за технічними характеристиками вітчизняних приладів дозволить у багатьох випадках уникнути імпорту комутаційних апаратів, значно вищих за ціною, які знайшли застосування у зв’язку з відсутністю виробництва аналогів в Україні.

Державною комплексно-цільовою програмою передбачається провести дослідно-конструкторські розробки та впровадити в серійне виробництво три типи низьковольтних вакуумних камер та п’ять низьковольтних контакторів на їх основі, два типи високовольтних вимикачів на робочу напругу 10 кВ, струми вимкнення 10 кА, 12,5 кА та комплектно-розподільних пристроїв на їх основі, а також чотири типи високовольтних дугогасильних камер класу 10 кВ на номінальні струми вимикання 10 кА, 12,5 кА, 16 кА й 20 кА.

Нині ДП «Полярон», спільно з Рівненським КБ високовольтної апаратури, активно проводить роботу з освоєння низьковольтних вакуумних контакторів на струм 630 А, а також високовольтних дугогасильних камер класу 10 кВ та 20 кВ, які будуть впроваджені у виробництво у першому півріччі 2004 р., що дозволить збільшити обсяги випуску продукції на 2,65 мільйонів гривень, а також створити додатково сто робочих місць.

Проблемні питання, які виникли під час виконання програми, такі:

– перехід на вітчизняні матеріали та комплектуючі (мідь, електротехнічні сталі, композитні контактні матеріали, сильфони тощо);

– створення випробувальної бази в Україні;

– переоснащення цеху з виготовлення електротехнічної кераміки для вакуумних камер;

– перепідготовка кадрів.

Вдалося зробити таке:

– нові композитні контактні матеріали розроблені й виготовляються в Інституті проблем матеріалознавста у Києві;

– сильфони виготовляє НДІ трубної промисловості у Дніпропетровську;

– замість випробувальних камер та апаратів з Росії створено відповідну базу в Донецьку та Запоріжжі;

– провадиться технічне переозброєння керамічного цеху.

Технічний рівень комутаційної техніки, яку випускає ДП «Полярон», забезпечено сертифікатом відповідності та безпеки. Асамблея ділових кіл України за високу надійність та конкурентоспроможність контакторів серій КТ 12 Р та КМ 17 Р присвоїла підприємству знак «Вища проба». Нещодавно надійшла ще одна нагорода – знак «Європейська якість».

Довідка «Електротеми»

ДП «Полярон» є підприємством державної форми власності, що спеціалізується на випуску вакуумних контакторів та вимикачів, генераторно-модуляторних електровакуумних приладів. Окрім профільної продукції, підприємство випускає товари народного вжитку. Це, зокрема, акумуляторні ліхтарі, електронні блоки живлення, п’єзозапальнички, жезли ДАІ з підсвіткою. У 2001-2003 роках підприємство виконало науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт на суму 5960000 гривень. Одним з головних чинників покращання показників фінансово-господарської діяльності стало збільшення обсягів виробництва товарної продукції. Загальний обсяг відвантаження готової продукції торік становив 3000000 гривень.

Георгій МАЦЕНКО.

Теги и ключевые фразы
Гасіння електричної дуги у вакуумі, Анал порно видео короткое с большими задницами для нокиа 5130, сучасне пориво, скачать.порно-домашнее-андроид.маркет.юное-бесплатно, МАЛЕНЬКАЯ ПИЗДА ВИДЕОДЛЯ ФИЛИПС, порно рaсскaзы подсмотрeл кaк жeнa трaхaeтся с кaвкaзцaми, перевага гасіння електричної дуги у вакуумі, сучасні типи високовольтних вимикачів 10кВ, тех характеристики контакторов полярон, випуск товарної продукції на нкмз


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати

Комментариев нет, будьте первыми и начните дискуссию


   Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

05.02.2010р.

Комплектні пристрої для електропостачання будмайданчика

Схема тимчасового електропостачання містить джерела й споживачів електроенергії, силові пункти й розподільні мережі. Джерелами електропостачання на будівельному майданчику є трансформаторні підстанції стаціонарного або пересувного типу. За відсутності джерел або мереж електропостачання можна застосовувати тимчасові пересувні електростанції на автомобільні шасі, що працюють на рідкому паливі.

Більше статей за тегами
При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.