Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Последние новости
Последние новости
Кабельная ТЕМА №2
21.05.2013р.

Редакция газеты «ЭлектроТЕМА» уже вторично готовит...

Продукция фирмы OEZ возвращается в Украину
25.08.2011р.

В середине 2011 года OEZ выбрал своим дистрибьютором на...

«С-инжиниринг» первой в Украине получила право на освоение новой технологии Sivacon S8
04.08.2011р.

Компания «С-инжиниринг» (SE Group Int.) стала первой в...

КОНФЕРЕНЦИЯ «УКРСТРОЙЭЛЕКТРО-2011» ОБМЕН ОПЫТОМ СОСТОЯЛСЯ!
18.03.2011р.

16 марта 2011 года впервые состоялась Всеукраинская...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

2498
08.06.2006р. |
Щоб не перевищити ліміт

Система керування піковим споживанням електроенергії CPP призначена для споживачів із двоставочним тарифом і фіксованим часом максимуму. Система CPP установлюється на об'єкті, що складається з безлічі споживачів (цех, підприємство) і забезпечує вмикання і вимикання споживачів згідно з графіком, автоматичне пікове лімітування (вимикання споживачів відповідно до заданого пріоритету при виникненні небезпеки перекриття заданого ліміту потужності в час максимуму енергоспоживання). Система рекомендується для впровадження на середніх і великих підприємствах як технічна база енергоменеджменту. Потенціал енергозбереження - 15-25%. Випускається фірмою Circutor.
"Електротема" № 5 (37) 9-22 березня 2004 року

Ядром системи CPP є контролер CA-4, який приймає інформацію про поточне споживання електроенергії і видає команди виконавчим реле на вмикання чи вимикання споживачів. Джерелом інформації про енергоспоживання слугує електролічильник з імпульсним виходом чи майстер-блок CVM.

Для кожного споживача, підключеного до системи, складається опис, що містить таку інформацію:

- потужність. Цей параметр необхідний для правильного прогнозування контролером моменту перекриття ліміту енергоспоживання в час максимуму;

- графік роботи, тобто щоденний графік вмикань і вимикань. Такий графік може бути складений для кожного дня тижня і святкового дня (8 різних типів днів), причому графік вихідних і свят програмується до 2-х років заздалегідь;

- група пріоритету. Цей параметр задає послідовність відімкнення споживачів при небезпеці перекриття ліміту потужності, а також дозволяє визначити споживачів, що не вимикаються за жодних обставин.

- мінімальна тривалість ввімкненого і вимкненого станів. Ці параметри необхідно вказувати для споживачів, що не допускають частих вмикань/вимикань, наприклад - потужних електродвигунів.

Опис споживачів здійснюється при встановленні системи з термінала оператора, оснащеного спеціалізованим ПК. Потім всі установки зберігаються в контролері, що працює автономно, без участі комп`ютера й оператора. Проте, у будь-який момент на терміналі можна простежити стан системи чи змінити її установки. Допускається також керування споживачами в ручному режимі з місця оператора.

Терміналом оператора може слугувати будь-який ПК, зокрема пропонований у повному комплекті системи промисловий термінал з дисплеєм типу TOUCH-SCREEN. До контролера CA-4 через інтерфейс RS485 під`єднуються модулі розширення MR-3, кожен з яких керує трьома споживачами через релейні контактори. До системи може під`єднуватися до 128 споживачів.

Технічні характеристики

- джерело вхідного сигналу - електролічильник з імпульсним виходом чи блок CVM з інтерфейсом RS485.

- період інтеграції при розрахунку пікового споживання - від 1 до 30 хв.

- максимальне число споживачів - 128

- максимальна відстань від контролера до модуля розширення - 1200 м

Теги и ключевые фразы
як зробити щоб не перевищити ліміт газу, ac/dc скачати кліпа під всі формати та розширення, пщ, компания есу
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати

Комментариев нет, будьте первыми и начните дискуссию


   Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.