Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Последние новости
Последние новости
Кабельная ТЕМА №2
21.05.2013р.

Редакция газеты «ЭлектроТЕМА» уже вторично готовит...

Продукция фирмы OEZ возвращается в Украину
25.08.2011р.

В середине 2011 года OEZ выбрал своим дистрибьютором на...

«С-инжиниринг» первой в Украине получила право на освоение новой технологии Sivacon S8
04.08.2011р.

Компания «С-инжиниринг» (SE Group Int.) стала первой в...

КОНФЕРЕНЦИЯ «УКРСТРОЙЭЛЕКТРО-2011» ОБМЕН ОПЫТОМ СОСТОЯЛСЯ!
18.03.2011р.

16 марта 2011 года впервые состоялась Всеукраинская...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

3349
13.06.2006р. |
EIB – комфорт та надійність

Вимоги до комфорту, надійності й економічності є такими ж індивідуальними, як і сама людина, тому в усьому світі неможливо відшукати абсолютно ідентичні будинки. "Розумний будинок" - це електроустаткування, у якому кожен пристрій системи - як командний (датчик, сенсор, вимикач)? так і виконавчий (активатор, димер, привод) - працює погоджено з іншими пристроями. Існує два різних принципи побудови подібних систем: централізований і децентралізований на основі інсталяційної шини EIB. Ідеологія "розумного будинку" і технології European Installation Bus (EIB) дають змогу втілити ідеї, які раніш здавалися лише мрією.
"Електротема" № 6 (38) 23 березня - 12 квітня 2004 року

Приємно, повернувшись додому, одним дотиком перетворити порожнє житло у затишний будинок. Один жест - і дім оживає і вмикається освітлення, встановлюється комфортний мікроклімат, опускаються штори, вмикаються необхідні електроприлади. Можливе керування не тільки натисканням клавіш чи ІЧ-пультом, але і голосом, та за допомогою сучасних засобів комунікації (комп`ютер, телефон, стільниковий телефон).

Керування освітленням

EIB допоможе створювати світлові сценарії з необмеженого числа джерел світла з різною яскравістю, вмикати їх одночасно чи з затримкою.

Використовуючи спеціальні світлорегулятори, можна не тільки змінювати яскравість лампи при вмиканні, але і час, за який буде досягнута ця яскравість.

Функція постійного контролю освітленості призначена переважно для офісних приміщень і дає можливість підтримувати задану освітленість робочої поверхні незалежно від того, світить сонце чи похмуро. Зовнішнє освітлення автоматично вмикається залежно від часу доби і присутності людей.

Керування мікрокліматом

Система EIB постійно вимірює температуру осібно в кожному приміщенні і підтримує її на заданому рівні, керуючи безпосередньо клапанами радіаторів чи заслінками кондиціонера, автоматично вмикає чи вимикає вентиляцію.

Завдяки різним режимам роботи: комфортний режим, нічний режим, режим `нікого немає в будинку` - система заощаджує витрати на опалення, кондиціювання та вентиляцію. Зміна режимів відбувається за заданою програмою чи командою.

Жалюзі

EIB відкриває нові можливості використання жалюзі: їх ламелі автоматично повертаються під певним кутом, залежно від світлового потоку природного освітлення.

Охорона

“Розумний будинок” зафіксує в пам`яті всі події, що відбувалися в ньому, та відзвітує про них. При проникненні в будинок непрошених гостей система повідомить про це по телефону та викличе охорону, ввімкне сліпуче світло і звукову сирену.

Аварійні ситуації

При виникненні аварійних ситуацій (наприклад, витік води) EIB не тільки проінформує відповідну службу, але і почне здійснювати необхідні заходи для локалізації аварії (припинить подачу води).

Ефект присутності

При відсутності господарів система імітує їх присутність, вмикає у вечорі світло, музику тощо.

За допомогою сучасних засобів комунікації EIB дає змогу контролювати та керувати всіма процесами, що відбуваються в будинку незалежно від відстані.

- Комп`ютер

Встановивши на домашньому комп`ютері програму візуалізації і використовуючи модем, є можливість з портативного комп`ютера керувати всією системою.

- Телефон

EIB забезпечує надійний зв`язок навіть тоді, коли немає під рукою комп`ютера: для цього досить набрати номер домашнього телефону, через тональний набір вийти в зону керування будинком. Кожен пристрій системи EIB має свій порядковий номер. Викликаючи його, можна віддати різні команди.

- Стільниковий телефон

Сучасні WAP-технології дозволяють використовувати стільниковий телефон як інструмент керування, контролю і діагностики EIB-системи.

За допомогою системи instabus можна забезпечити максимум комфорту для мешканців. Однаково, чи мова йде про налаштування рівня освітлення або підтримування температури в приміщенні - instabus цілком орієнтується на виконання закладених завдань і здійснює багато чого автоматично, завдяки різнобічним можливостям налаштування. Instabus також заощаджує витрати на енергоресурси. У будь-яку годину дня і ночі, протягом усього року система instabus є надійним сторожем будинку. Вона здійснює спостереження за вікнами, дверима та приміщеннями і в разі потреби здатна викликати екстрену допомогу, а також захищає від небезпек, що можуть виникнути через пожежу, затоплення водою чи некваліфіковане поводження з електрикою.

Василь ТИМКОВ

Теги и ключевые фразы
скачати скайп на телефон цей ZTE-SKATE версiя андроыд 2.3.5., система EIB це, параметри надійності телефону, пщ


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати

Комментариев нет, будьте первыми и начните дискуссию


   Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.