Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Последние новости
Последние новости
Кабельная ТЕМА №2
21.05.2013р.

Редакция газеты «ЭлектроТЕМА» уже вторично готовит...

Продукция фирмы OEZ возвращается в Украину
25.08.2011р.

В середине 2011 года OEZ выбрал своим дистрибьютором на...

«С-инжиниринг» первой в Украине получила право на освоение новой технологии Sivacon S8
04.08.2011р.

Компания «С-инжиниринг» (SE Group Int.) стала первой в...

КОНФЕРЕНЦИЯ «УКРСТРОЙЭЛЕКТРО-2011» ОБМЕН ОПЫТОМ СОСТОЯЛСЯ!
18.03.2011р.

16 марта 2011 года впервые состоялась Всеукраинская...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

3465
21.06.2006р. |
Безгалогенні електроінсталяційні вироби

Польська фірма MARMAT спеціалізується на виробництві електроінсталяційної продукції, яка застосовується в промисловому та цивільному будівництві. Фірма пропонує жорсткі та гофровані труби; кабель-канали та інші електроінсталяційні вироби з пластмаси. Продукція фірми відрізняється від подібної, яку пропонують інші виробники, тим, що матеріали з яких вона виготовлена не містять галогенів.
"Електротема" № 7 (39) 13-26 квітня 2004 року

Електротехнічні матеріали з пластмаси, які використовували дотеперзавдяки вмісту галогенної присадки (наприклад, хлору), у випадках пожежі не поширювали вогню. Але ці присадки, маючи пожежобезпечні властивості, під час нагрівання виділяють багато шкідливих субстанцій, які можуть стати причиною отруєння і навіть загибелі людей. Пластмаси, які використовує при виробництві продукції польська фірма MARMAT не містять важких металів, тому у випадку пожежі не відбувається дефектів електронних апаратів – при горінні не утворюються корозійний пил і гази.Безпеку людей гарантує низький рівень токсичності та відсутність дратівних компонентів продуктів згоряння. Зниження щільності газів згоряння полегшує видимість під час робіт з пожежегасіння. MARMAT - перший у Польщі виробник безгалогенних матеріалів з пластмаси, використання яких підвищує рівень безпеки людей, устаткування, а також сприяє захисту навколишнього середовища.

Характеристики безгалогенних матеріалів:

- багаторазове використання;

- підлягають вторинній переробці

- безпечні при утилізації

Стійкість безгалогенних матеріалів як хімічна, так і термічна набагато вища, ніж стійкістьматеріалів із пластмаси, які застосовувалися дотепер. Завдяки цьомубезгалогенні вироби варто застосовувати скрізь, де необхідно враховувати безпеку людей і устаткування:

- підземні комунікації, тунелі;

- лікарні, школи, музеї, театри;

- електропроводка ліфтів, аеропорти;

- конференц-зали;

- висотні будинки.

Електротехнічні труби тверді

Електротехнічні труби тверді, безгалогенні, типу RLHF, виготовлені зі спеціального матеріалу, який не поширює полум`я і призначені для прокладування електричних і телекомунікаційних мереж усередині будинків. Додаткові з`єднуючі елементи (компенсаційні конектори, тримачі, коробки тощо) створюють систему, що дозволяє швидко і легко влаштувати мережу, забезпечуючи одночасно її механічний захист.Труби виготовлені з матеріалу, який безпечний для навколишнього середовища (вимоги з безпеки відповідно до директиви № 73/23/ЕЕС Європейського союзу «Низьковольтні електротехнічні матеріали»). Матеріал має високу механічну міцністю (міцність на стискування - 320 N, труби не призначені для згинання).При впливі вогню він не виділяє хлору, фтору та їхніх похідних, а також не містить важких металів,стійкий до дії хімічних та атмосферних факторів, сонячної радіації, матеріал має добру діелектричну властивість і низький коефіцієнт тертя.

Електротехнічні труби гнучкі, гофровані

Електротехнічні труби безгалогенні, гнучкі, гофровані, не поширюючі полум`я, типу RGHF застосовуються для захисту проводів в електричних мережах.Завдяки своїй конструкції і високоякісному матеріалу, труби гарантують високу механічну міцність інадійно захищають електричні проводи в електромережах.Труби виготовлені з матеріалу, що безпечний для навколишнього середовища.

Кабель-канали

Настінні канали типу LS, виготовлені з твердого ПВХ, призначені для проведення електричних, телекомунікаційних, комп`ютерних, промислових мереж, мереж кабельного телебачення тощо, забезпечуючи одночасно їхній захист відмеханічних ушкоджень, Структура каналів забезпечує швидке і естетичне встановлення, надає можливість зміни і модернізації мереж.При з`єднанні каналів застосовуються прості аксесуари (кутові з`єднувачі, плоскі косинці внутрішні і зовнішні, а також завершення планок тощо). Канали відповідають вимогам безпеки директиви № 73/23/ЕЕС, 93/68/ EEC Європейського союзу «Низьковольтні електротехнічні вироби».

Микола ЦАП

Теги и ключевые фразы
електроінсталяційні вироби, труби гофровані, ctdrf tkm, безгалогенні
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати

Комментариев нет, будьте первыми и начните дискуссию


   Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
Предложения, которые могут Вас заинтересовать
 25/11/2019
27
Більше пропозицій за тегами
При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.