Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Последние новости
Последние новости
Кабельная ТЕМА №2
21.05.2013р.

Редакция газеты «ЭлектроТЕМА» уже вторично готовит...

Продукция фирмы OEZ возвращается в Украину
25.08.2011р.

В середине 2011 года OEZ выбрал своим дистрибьютором на...

«С-инжиниринг» первой в Украине получила право на освоение новой технологии Sivacon S8
04.08.2011р.

Компания «С-инжиниринг» (SE Group Int.) стала первой в...

КОНФЕРЕНЦИЯ «УКРСТРОЙЭЛЕКТРО-2011» ОБМЕН ОПЫТОМ СОСТОЯЛСЯ!
18.03.2011р.

16 марта 2011 года впервые состоялась Всеукраинская...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

11902
21.06.2006р. |
Зручний облік. Електронний лічильник обліку електроенергії

Електронний лічильник обліку електроенергії стрімко перетворюється в комплексний пристрій, що дозволяє електрокомпаніям ефективно конкурувати в продажі елекроенергії на енергетичному ринку.Інвестуючи у розвиток і розробку програмного забезпечення, литовська фірма Elgama-Elektronika успішно утвердила себе в сфері виробництва електронних електролічильників побутового і промислового призначення.
"Електротема" № 7 (39) 13-26 квітня 2004 року

Електролічильники Elgama-Elektronika виготовлені з використанням сучасної технології й вирішують завдання вимірювання і керування споживанням електроенергії за допомогою різнобічної реєстрації даних. Впровадження гнучкої тарифної структури, конфігурованих користувачем профілів навантаження, якості енергії й даних подій у мережі - це тенденція розвитку облікових приладів фірми.

Використовуючи мікросхеми монокристалічної технології, прилади легко адаптуються до індивідуальних вимог споживача.

Побутові лічильники

SOLO - сучасні однофазні електронні лічильники для виміру споживання електроенергії з обліком за чотирма тарифами. Додатково можуть мати модуль дистанційного зчитування даних.

Лічильники SOLO вирішують такі завдання:

- вимірювання поточної споживаної потужності,

- вимірювання місячної споживаної енергії,

- вимірювання сумарної споживаної енергії з високою точністю і стабільністю при тривалому використанні.

Лічильники SOLO виготовляються відповідно до вимог IEC 1036, клас точності 1,0.

Інформація зчитується з РКД (рідкокристалічного дисплею) або дистанційно.

SOLO-1

Однофазний багатотарифний програмований лічильник. Максимальний струм до 100 А.

SOLO-2

Побутовий однофазний електронний лічильник з барабанним рахунковим механізмом чи РКД. Клас точності 2 чи 1 відповідно до стандарту IEC 1036. Діапазон струму до 60 A, однотарифний, має імпульсний вихід.

SOLO-3

Однофазний лічильник з оптичним і електричним інтерфейсом для об`єднання в системи АСКОЕ.

TRIO - трифазні, програмувальні лічильники

Одно-, дво- чи трифазний електронний лічильник електроенергії прямого включення, призначений для побутового використання. Він реєструє споживання кВт/годин у діапазонах навантаження: 5-85 A чи 10-120 A.

Лічильник оснащений імпульсним виходом.

Клас точності 1 чи 2 відповідно до стандарту IEC 1036. Корпус - згідно з DIN 43875.

TRIO-1

Корпус відповідно до стандарту BS 7856. Можливе як пряме, так і трансформаторне підключення. Струм: 5 А; 10 (60)А; 10 (100)А

TRIO-2

Корпус відповідно до стандарту DIN43857.

Промислові лічильники

EMS - трифазний, багатотарифний, багатофункціональний електронний лічильник для активної і реактивної енергії

Програмувальний багатотарифний модуль лічильника забезпечує одержання даних про використану активну і реактивну енергії за кожним з тарифів, підтримку даних вимірів та іншу інформацію.

Лічильник може бути підключений до місцевої мережі обліку для аналізу споживання енергії і керування даними за допомогою персонального комп`ютера з інстальованим WINDOWS 95/98.

Лічильник може бути сконфігурованим для виміру активної й реактивної енергії в двох напрямках чи тільки для активної енергії в двох напрямках, клас точності 1,0.

Багатофункціональний лічильник EPQS являє собою орієнтовану на споживача і цілком програмовану гнучку вимірювальну систему (прилад обліку), що забезпечує для споживача величезний вибір і значний обсяг інформації про виміри.

Вимірює активну, реактивну і повну енергію в чотирьох квадрантах з класом точності 0,5 (відповідно до вимог стандарту IEC 687).

Для забезпечення точності вимірів змінного струму і напруги використовується високоточний, високочастотний 6-канальний синхронний конвертор AC/DC.

Тижневі звіти моніторингу якості енергії можуть бути сконфігуровані і збережені, на вибір споживача, за період до п`яти років. Дані профілю навантаження, що зберігаються в пам`яті, не залежать від стану внутрішнього елемента живлення, забезпечуючи цілісність даних 15-хвилинних періодів інтегрування 85 днів.

Кодування даних у лічильнику і виведення їх на РКД (4-рядковий, 16 знаків у кожнім рядку) можуть бути виконані відповідно до вимог VDEW 2.1 чи в кодах OBIS. Великі можливості зв`язку складаються з: до 8 контрольних входів чи виходів і цифрових інтерфейсів зв`язку даних, що дозволяють дистанційне зчитування і параметризацію лічильника.

EPQM - трифазний, чотириквадрантний, електронний, багатофункціональний лічильник електроенергії

Електронний, цілком програмувальний, багатофункціональний лічильник, що забезпечує вимір використовуваної і генерованої активної й реактивної енергії та середньої потужності періодів інтегрування, за класом точності 0,5S для активної енергії і за класом точності 1,0 для реактивної енергії (відповідно до вимог стандартів IEC 687 і IEC 1036).

Робочі характеристики програмуються з використанням програмного забезпечення персонального комп`ютера. Забезпечує одночасний вимір у 4 квадрантах, у чотирьох різних тарифних зонах, для кожного параметра й у 4 календарних сезонах року.

Великий обсяг пам`яті і розширені можливості зв`язку виключають необхідність прямого зчитування даних, що спрощує користування лічильником і виставляння рахунків для споживача.

Системи керування енергією

Для дистанційної передачі даних з лічильників Elgama-Elektronika і комунікаторів у диспетчерські пункти можуть використовуватися мережі PSTN, ISDN чи GSM.

Опції виміру, встановлені в лічильнику, забезпечують передачу даних у комп`ютер, що працює в системі керування енергією (СКЕ), з використанням модему, підключеного до вбудованого інтерфейсу «струмова петля» (IEC 1142) чи конвертора, підключеного до оптичного інтерфейсу (IEC 1107).

Система керування енергією, розроблена на ЗАТ Sigma Telas, модеми, контролери, виготовлені на ЗАТ Elgama Sistemos, можуть бути використані для дистанційного зчитування і збереження даних та наступного їхнього аналізу.

Це програмне забезпечення також може бути використане при дистанційному програмуванні електролічильників.

Пристрій перевірки PTD-3G – це портативний багатофункціональний прилад, призначений для тестування одно- і трифазних електронних та індукційних лічильників у майстернях і на місцях їхньої інсталяції.

Похибка виміру ±0,5% у діапазоні 1-1000 A.

Широкі можливості (векторні діаграми, аналіз гармонік тощо).

Вимір і аналіз активної, реактивної й повної енергій та потужностей.

Петро ДІДУХ

Теги и ключевые фразы
електронні лічильники електроенергії, лічильник однофазний соло, бланк звіту про використану електроенергію активна реактивна додаток 6, бланк звіту по електроенергії, корпус під лічильник електронний, бланк звіту про використану електроенергію, як обдурити лічильник дя електроенергії, електронні лічильники, звіт про використану електроенергію (активна,реактивна) бланк додаток 6, портативний лічильник електроенергії


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати

Комментариев нет, будьте первыми и начните дискуссию


   Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
Предложения, которые могут Вас заинтересовать
 25/11/2019
27
Більше пропозицій за тегами
При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.