Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Последние новости
Последние новости
Кабельная ТЕМА №2
21.05.2013р.

Редакция газеты «ЭлектроТЕМА» уже вторично готовит...

Продукция фирмы OEZ возвращается в Украину
25.08.2011р.

В середине 2011 года OEZ выбрал своим дистрибьютором на...

«С-инжиниринг» первой в Украине получила право на освоение новой технологии Sivacon S8
04.08.2011р.

Компания «С-инжиниринг» (SE Group Int.) стала первой в...

КОНФЕРЕНЦИЯ «УКРСТРОЙЭЛЕКТРО-2011» ОБМЕН ОПЫТОМ СОСТОЯЛСЯ!
18.03.2011р.

16 марта 2011 года впервые состоялась Всеукраинская...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

6375
22.06.2006р. |
Вакуумне комутаційне устаткування компанії «Таврида Електрик Україна»

«Таврида Електрик Україна» - вітчизняне підприємство, що входить до складу промислової групи “Таврида Електрик”. Воно спеціалізується на проектуванні та серійному виробництві вакуумного комутаційного устаткування серії TEL. Основною сферою його діяльності є випуск вакуумної комутаційної апаратури й обмежувачів перенапруг для розподільних мереж 6-35 кВ.
"Електротема" № 8 (40) 27 квітня - 10 травня 2004 року

«Таврида Електрик Україна» посідає в нашій країні одне з провідних місць серед постачальників комутаційного устаткування для мереж середньої напруги:

- викатні елементи з вимикачами BB/TEL-10 для комплектних розподільчих пристроїв (КРП);

- малогабаритні комплектні розподільчі пристрої серії КРУ/TEL;

- обмежувачі перенапруг ОПН-КР/TELі ОПН-РТ/TEL;

- комплекти деталей для модернізації КРП, КРПН і КСО із застосуванням вимикача BB/TEL-10;

- вакуумні вимикачі BB/TEL-10;

- проектування та монтування виготовленого обладнання, а також навчання експлуатаційного персоналу.

Основні замовники продукції «Таврида Електрик Україна» - підприємства паливно-енергетичного комплексу, електротранспорту, металургії, а також енергогосподарства комунальних підприємств.

Перший вакуумний вимикач «Таврида Електрик Україна» виготовила ще у 80-му році минулого століття. На жаль, у той час експлуатаційники ще не були готові застосовувати таке обладнання, відтак говорити про його промислове призначення не доводилось. У середині 90-х підприємство було єдиним виробником такого класу продукції на вітчизняному ринку. Лише згодом наші енергетики переконались у перевагах даної продукції. Відтак ставлення до обладнання змінилось, в листі Міненерго від 2001 року наголошується на пріоритеті в застосовуванні вакуумних вимикачів. Нині підприємство серійно виготовляє вакуумні вимикачі серії BB/TEL-10-20, які призначені для модернізації комплектних розподільних пристроїв 6-10 кВ минулих років випуску, а також для встановлення й експлуатації в складі нових комплектних розподільних пристроїв. BB/TEL-10 вакуумний вимикач середнього класу напруги триполюсного виконання з пофазними електромагнітними приводами, механічно зв`язаними між собою і магнітною засувкою.

Вакуумні вимикачі ВВ/ТЕ призначені для роботи в КРП і стаціонарних камерах однобічного обслуговування (КСО) внутрішньої і зовнішнього встановлення класу напруги до 20 кВ трифазного змінного струму для систем з ізольованою і заземленою нейтраллю. Вакуумні вимикачі серії ВВ/ТЕ 10 захищені патентом № 2020631 від 30.09.1994 р. В основі конструктивного рішення вимикача лежить використання пофазних електромагнітних приводів з «магнітною засувкою», механічно зв`язаних загальним валом-синхронізатором, який не несе навантаження. Паралельно з`єднані котушки електромагнітних приводів фаз вимикача при виконанні команд підєднуються до попередньо заряджених конденсаторів у блоках керування (далі БУ/TEL). Така конструкція дозволила досягти, порівняно з традиційними вакуумними вимикачами (ВВ), таких характернинх рис:

- високий механічний і комутаційний ресурс;

- мале енергоспоживання по шинах оперативної напруги (заряд і підтримка в параметрах конденсаторних ємностей «ВКЛ», «ВИКЛ»);

- малі габарити і вага;

- легкість і простота адаптації в будь-які типи КРП, КСО;

- можливість використання в широкому діапазоні живильного оперативної напруги вторинних кіл;

- немає необхідності обслуговування протягом усього терміну експлуатації.

- низька трудомісткість виробництва і, як наслідок, помірна ціна.

Вакуумні вимикачі ВВ/ТЕ мають сертифікати відповідності стандарту міжнародної електротехнічної комісії МЕК 56, сертифікат відповідності ГОСТ 687-78. Для керування вимикачами відділення пристроїв керування промислової групи «Таврида Електрик» випускає блоки керування серій BU/TEL, БУ/TEL.

На відміну від більшості існуючих вимикачів, в основу пристрою ВВ/TEL закладений принцип роздільного керування контактами вакуумних дугогасних камер фаз апарата. Даний принцип дозволив істотно зменшити кількість частин приводу, що рухаються. Вакуумні дугогасні камери встановлені усередині порожніх опорних ізоляторів, закріплених на загальній основі. Рухливі контакти дугогасних камер жорстко з`єднані зі своїми приводами за допомогою ізоляційних тяг, що також розташовуються усередині опорних ізоляторів. Таким чином, всі елементи конструкції полюса мають загальну вісь симетрії, уздовж якого роблять зворотно-поступальний рух деталі механізму. Це дозволяє істотно спростити кінематичну схему ВВ/TEL і відмовитися від застосування навантажених шарнірних і підйомних ланок, тим самим, уможливити створення комутаційного апарата з високим механічним ресурсом, який не потребує обслуговування і регулювання протягом усього терміну служби. Приводи фаз розташовуються усередині підставки вимикача. Вони механічно з`єднані між собою за допомогою загального вала, що виконує такі функції:

- забезпечує синхронізацію фаз, запобігаючи від неповнофазних режимів роботи;

- пускає в хід допоміжні контакти вимикача;

- забезпечує механічне блокування роботи РП, у якому установлений ВВ/TEL;

- керує візуальними індикаторами положення ВВ/TEL.

Нині в Україну вакуумні вимикачі постачає багато закордонних виробників. Це зокрема, АВВ, Siemens, Alstom, а також російські виробники: Уфімський завод «Электроаппарат», ЭЛКО (м. Мінусінськ). Але за якістю вітчизняний вимикач ВВ/TEL аж ніяк не поступається, і навіть в деяких випадках переважає закордонні аналоги, хоча вони дорожчі. В даному сегменті ринку підприємство «Таврида Електрик Україна» має хорошу репутацію і згідно із власними підрахунками, торік посіло третє місце у світі за обсягами виробництва апаратів даного класу напруги.

Основні технічні характеристики вакуумного вимикача BB/TEL-10-20

Номінальна напруга, кВ

10

Номінальний струм, А

630, 1000, 1600

Номінальний струм відімкнення, кА

20 (31,5)

Струм короткого замикання, кА

піковое значення

51

діюче значення

20

Аперіодична сскладова, %

40

Час відімкнення при роботі в складі КРП, мс

25 - 100

Коммутаційна стійкість при відімкненні

номінального струму, операцій

100000

номінального струму відімкнення, операцій

100

Ресурс по механічній стійкості, `Вкл-Викл`

50000

Номінальна напруга живлення електромагнітів

220

Кліматичне виконання і категорія розміщення

УХЛ2

Теги и ключевые фразы
старосамбірська вимикачі вв 10, патент електротрактор, електрика прохожни вимикачи розценки, вимикач 10 кВ лідер електрик, вакумний вимикач, Вакумні вимикачи, вакумний виключатель, вимикач вакуумний Таврида-Електрик, bb/tel & 35 & цена, компанії «Таврида-Електрик».


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати

Комментариев нет, будьте первыми и начните дискуссию


   Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

05.02.2010р.

Комплектні пристрої для електропостачання будмайданчика

Схема тимчасового електропостачання містить джерела й споживачів електроенергії, силові пункти й розподільні мережі. Джерелами електропостачання на будівельному майданчику є трансформаторні підстанції стаціонарного або пересувного типу. За відсутності джерел або мереж електропостачання можна застосовувати тимчасові пересувні електростанції на автомобільні шасі, що працюють на рідкому паливі.

При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.