Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Последние новости
Последние новости
Кабельная ТЕМА №2
21.05.2013р.

Редакция газеты «ЭлектроТЕМА» уже вторично готовит...

Продукция фирмы OEZ возвращается в Украину
25.08.2011р.

В середине 2011 года OEZ выбрал своим дистрибьютором на...

«С-инжиниринг» первой в Украине получила право на освоение новой технологии Sivacon S8
04.08.2011р.

Компания «С-инжиниринг» (SE Group Int.) стала первой в...

КОНФЕРЕНЦИЯ «УКРСТРОЙЭЛЕКТРО-2011» ОБМЕН ОПЫТОМ СОСТОЯЛСЯ!
18.03.2011р.

16 марта 2011 года впервые состоялась Всеукраинская...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

4161
12.07.2006р. |
Лічить, інформує і все пам’ятає

Щороку Київська фірма “Скайтекс-Елгама”, яка представляє литовських виробників АТ “Skaiteks” та ЗАТ “ELGAMA-ELECTRONICA”, пропонує вітчизняним споживачам принципово нові типи багатотарифних електронних лічильників. Фірма у власному розпорядженні має метрологічний перевірковий стенд класом точності 0,05, який дозволяє підприємству здійснювати перевірку будь-яких електронних лічильників класом точності 0,2 та нижче. Нещодавно фірма представила ряд нових моделей електронних лічильників.
"Електротема" № 15 (47) 10-23 серпня 2004 року

Електронний лічильник EPQS. Прилад вимірює активну, реактивну та повну енергію у чотирьох квадрантах при класі точності 0,5. Для забезпечення точності вимірювань змінного струму та напруги використовуються шестиканальний синхронний конвертер AC/DC.

Лічильник вмикається через трансформатор струму або трансформатори струму та напруги у трипровідну та чотирипровідну мережу. Структура даних лічильника погоджена із стандартом DLMS. Кожній вимірювальній величині відповідає код OBIS (Object Identification System), який вказує значення та параметр вимірювання. Лічильник реєструє та накопичує дані про активну енергію у обох напрямках (+A,

-A), реактивну енергію у чотирьох квандрантах (R1, R2, R3, R4) та повну енергію в обох напрямах (+W, -W).

Прилад також реєструє усереднені максимуми потужності, накопичує профілі навантаження. Крім цих величин лічильник здатен показувати на індикаторі та передавати через інтерфейси зв’язку накопичувані у вільно-програмованих каналах значення фазної та лінійної напруги, струмів, миттєвих значень активної, реактивної та повної потужності, частоти мережі. Для тарифікації даних енергії потужності може бути активовано до восьми тарифів енергії та стільки ж максимумів потужності, структура тарифного модуля дозволяє використовувати лічильник практично для усіх існуючих тарифних програм. Для передачі даних лічильник має два незалежних інтерфейси електрозв’язку. Для локального зчитування даних призначений інтерфейс оптичного зв`язку. Виконуються різноманітні модифікації лічильника EPQS, вони можуть відрізнятися номінальним струмом, напругою, типом вмикання, а також програмною та апаратною версією лічильника.

Електронний лічильник LZQM. Призначений для вимірювання використовуваної та поверненої активної та реактивної потужності, енергії у колах змінного струму, середньої потужності періодів інтегрування у трипровідних та чотирипровідних мережах, а також у системах автоматизованого обліку електроенергії. Електронний лічильник з вбудованим мікроконтролером вимірює, обробляє та передає на зовнішній пристрій струм, потужність, енергію, коефіцієнт потужності та частоту мережі. Параметризація та збір показів лічильника здійснюється персональним комп’ютером через оптичний інтерфейс програмою LZPEMS, яка працює у середовищі Microsoft Windows. Інтерфейс “струмова петля”, дозволяє отримувати дані через двопровідні лінії зв’язку, включаючи міжмодемний телефонний зв’язок. Лічильник має дворядовий рідкокристалічний індикатор, який призначений для виводу даних. На цьому індикаторі регулярно виводяться вимірювальні параметри. За допомогою довгих та коротких світлових імпульсів, здійснюється підсвітка фототранзистора, який знаходиться на передній стінці лічильника і на індикатор послідовно виводяться вимірювальні дані, які зберігаються у лічильнику чи вимірюються у реальному часі.

Електронний лічильник EMS. Пристрій EMS здійснює збір, обробку та зберігання даних про споживання активної, а також споживанні та генерації реактивної електричної енергії, максимуми потужності періодів інтегрування, профіль навантаження для обліку в однотарифному та багатотарифному режимах у трифазних мережах змінного струму.

Аналогові сигнали струму та напруги у кожній фазі, які отримуються через прецизійні трансформатори та резистивні подільники напруги, потрапляють у шість каналів перетворювача. З перетворювача цифрові сигнали потрапляють у мікроконтролер, який помножує миттєві значення струму та напруги кожної з фаз та забезпечує середню потужність P(t) як часову функцію. Реактивна потужність Q(t)розраховується перед помноженням сигналів при повороті фази напруги на 90°. Інтегруються отримувані значення активної та реактивної енергії P(t) та Q(t), які оброблюються тарифним модулем.

Мікроконтролер лічильника керує також і рідкокристалічним індикатором, інтерфейсом зв`язку, світлодіодами метрологічних імпульсів, фотодатчиками перемикання вікна рідкокристалічного індикатора, датчиком зовнішнього магнітного поля, годинником, релейним виходом. Програма керування лічильника зберігається у внутрішній пам’яті. Константи лічильника: коефіцієнти калібрування потужності та зсуву фаз, межа чутливості, константа виходу тощо, зберігаються у програмованій пам’яті EEPROM. У пам’яті EEPROMтакож зберігаються дані обліку, константи параметризації. У нормальних умовах, дані які накопичуються у лічильнику будуть зберігатися у лічильнику не менше 10 років при вимкненні мережі.

Призначений для використання у промисловості, на транспорті, на підприємствах сільськогосподарської галузі та у побуті. Прилад може використовуватись у автоматизованих системах обліку електроспоживання EMS вимірює споживану активну енергію, реактивну енергію у обох напрямках, індукує миттєву потужність незалежно від напрямку протікання струму у вимірювальних колах. Має вбудований автономно функціонуючий годинник, який визначає реальний час вимірювання.

Електронний лічильник GEM. Призначений для обліку електричної енергії у однофазних мережах змінного струму частотами 50 та 60 Гц. Лічильник також використовується у автоматизованих системах контролю та обліку. Пристрій містить імпульсне джерело вторинного живлення. Воно забезпечує нормальну роботу приладу у діапазоні мережевої напруги від 100 до 280 В. Після вимкнення мережевого живлення мікроконтролер електролічильника перемикається у енергозберігаючий режим, який підтримується літієвою батареєю. У цьому режимі продовжується відлік реального часу, лічильник циклічно подає покази, які накопичені у реєстрах. При наявності мережевої напруги енергія літієвої батареї на витрачається. Якщо ресурс батареї подає до критичної межі, то з’являється попередження про необхідність її заміни. У нормальних умовах експлуатації одна літієва батарея забезпечує неперервну роботу мікроконтролера у енергозбережувальному режимі протягом п’яти років.

Електролічильник GEM призначений для малих підприємств та індивідуальних споживачів. Елементи лічильника змонтовані у зручному прямокутному корпусі, який легко розміщується у невеликому електротехнічній шафі. Прилад вимірює, обробляє та зберігає у пам’яті дані про споживання електроенергії для однотарифного чи багатотарифного обліку, у однофазних мережах. Електролічильник також використовується в автоматизованих системах контролю та обліку, він обладнаний телеметричним виходом та інтерфейсом струмової петлі 20 мА.

Основні технічні дані лічильників.

Лічильник серії EPQS

Лічильник серії LZQM

Клас точності

0,5 s

Клас точності

0,5 s

Номінальна напруга, В

57,7 … 230

Чутливість, %Іном

0,1

Номінальна частота мережі, Гц

50 або 60

Період інтегрування середньої потужності, хв

15,30,60

Споживана потужність:

- у колах напруги

- у колах струму

≤ 0,3 ВА на фазу

Стала лічильника (імп/кВт•год, імп/кВАр•год)

програмована

Тривалість сигналів імпульсних виходів

програмована

Споживана потужність:

- у кожному колі струму, ВА

- у кожному колі напруги, ВА

0,3

2,5

Стала лічильника(імп/кВт•год, імп/кВАр•год, імп/кВА•год)

5000, 10000, 20000

Джерело резервного живлення

літієва батарея

Похибка вбудованого годинника, с/24 год

≤±0,5

Діапазон робочої температури, °С

-25 … +55

Максимальна кількість тарифних зон

4

Програмовані релейні виводи

1 або 2

Максимальна кількість календарних сезонів

5

Маса, кг

1,5

Маса, кг

1,4

Габаритні розміри, мм

328х178х58

Габаритні розміри, мм

328x178x60

Лічильник серії EMS

Лічильник серії GEM

Клас точності:

- активна енергія

- реактивна енергія

1,0

2,0

Клас точності

1,0 або 2,0

Номінальна напруга, В

100, 120, 127, 220, 230

Номінальний струм, при

- прямому вмиканні, А

- трансформаторному вмиканні, А

Базовий (максимальний) струм при

- класі точності 1,0, А

- класі точності 2,0, А

10(60)

10(100)

Межа чутливості при

- прямому вмиканні

- трансформаторному вмиканні

0,4% Іном

0,2% Іном

Номінальна частота напруги живлення, Гц

50 або 60

Чутливість

0,004 Іном

Діапазон робочих температур, °С

-22 … +55

Споживана потужність

- у колі напруги, ВА

- у колі струму при І=`Іном,` ВА

<0,3 Вт;0,5

<0,05

Споживана потужність колом напруги, Вт;ВА

0,75; 1

Споживана потужність колом струму, ВА

< 0.05

Стала лічильника

4000 або 2000

Стала лічильника при:

- прямому вмиканні, імп/кВт год;імп/кВАр год

- трансформаторному вмиканні, імп/кВт год;імп/кВАр год

500;500

5000;5000

Максимальна кількість тарифних зон

1 … 4

Швидкість обміну даними протокол ІЕС 1107

- через оптичний інтерфейс

- через струмову петлю

300 … 4800

300 … 4800

Тривалість зберігання даних, після вимкнення напруги

при 25°С – 10 років,

при 60°С – 2 роки;

Ізоляція

- випробування імпульсною напругою, кВ

- випробування змінною напругою, кВ

> 8

> 2

Інформаційні канали

Імпульсний вихід, оптичний електричний інтерфейс зв’язку, релейний вихід

Додаткові функції:

реєстрація вимикань напруги

діагностування помилок

до 9999

до 99

Діапазон температур

- робочих, °С

- неробочих, °С

-20 … +55

-20 … +70

Прогнозований термін експлуатації лічильника за нормальних умов, років

30

Маса, кг

< 1,3

Маса, кг

0,95

Габаритні розміри, мм

328x178x60

Габаритні розміри, мм

217х132х53

За матеріалами фірми “Скайтекс-Елгама”.

Теги и ключевые фразы
Трактування активна та реактивна енергія, активна реактивна енергія еа лічильнику, нкре сайт, розетка чернівці, мрії збуваються новий канал, лічильники електроенергії з функцією інформування, пристрої захисту в імпульсних установках, Інтерфейс струмова петля, лічильник електроенергії типу емс-132, Лічильник ел.енергії


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати

Комментариев нет, будьте первыми и начните дискуссию


   Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.