Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Последние новости
Последние новости
Кабельная ТЕМА №2
21.05.2013р.

Редакция газеты «ЭлектроТЕМА» уже вторично готовит...

Продукция фирмы OEZ возвращается в Украину
25.08.2011р.

В середине 2011 года OEZ выбрал своим дистрибьютором на...

«С-инжиниринг» первой в Украине получила право на освоение новой технологии Sivacon S8
04.08.2011р.

Компания «С-инжиниринг» (SE Group Int.) стала первой в...

КОНФЕРЕНЦИЯ «УКРСТРОЙЭЛЕКТРО-2011» ОБМЕН ОПЫТОМ СОСТОЯЛСЯ!
18.03.2011р.

16 марта 2011 года впервые состоялась Всеукраинская...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

2914
07.08.2006р. |
Twido – компактний програмований логічний контролер

Програмовані логічні контролери компанії SchniederElectricшироко використовуються у багатьох галузях промисловості. З їхньою допомогою можна створювати систему керування будь-якої складності: від контролю роботи найпростішого автономного пристрою до найскладніших систем, що відповідають за функціонування виробничого процесу уцілому.
"Електротома" № 18 (50) 28 вересня - 11 жовтня 2004 року

Новий програмний контролер Twido торгівельної марки Telemecanique спеціально розроблений для створення малих та середніх систем керування з можливістю вмикання від 10 до 200 точок вводу/виводу. Пристрій може використовуватись у системах керування установками та машинами неперервної дії будь-якого типу, у виробничій або будівельній сферах, там де необхідна нескладна але відповідальна та ефективна обробка даних. Для відповідності вимогам гнучкості та адаптивності, які висуваються різноманітними технічними завданнями, серія контролерів Twido представлена у двох варіантах.

Перший – компактний варіант, призначений для створення простих автономних систем (автоматичні двері, автомати, насосне та освітлювальне керування). При основній концепції – “усе в одному”, контролер має вбудований блок живлення датчиків, процесор та блок дискретного вводу/виводу.

Другий варіант, який називається модульним, знайшов своє застосування у машинах неперервної дії (автомийки, ліфти, укладальники вантажів, компресори, деревообробні верстати, промислові машини тощо). Прилад має широкі можливості для створення конструктиву для оптимального вирішення конкретного питання. Модульний прилад Twido відрізняється мініатюрністю: так, висота контролера з 40 точками вводу/виводу не перевищує за висотою візитну картку.

Для створення великих конфігурацій існує можливість розширення контролерів додатковими модулями вводу/виводу, а саме дискретними (дискретний ввід, дискретний вивід), аналоговими (аналоговий ввід, аналоговий вивід) або комбінованими (дискретний ввід/вивід та аналоговий ввід/вивід). Цими ж модулями можна розширювати і компактний прилад Twido.

Кожне з двох виконань включає у себе швидкодіючі лічильники, таймери, енергонезалежну пам’ять та вбудований порт зв’язку RS 485 для дистанційного керування, діагностування та програмування. Цей порт залежно від вимог може бути сконфігурований як Modbus Master і Modbus Slave. Крім того, можливості контролерів можуть бути підвищені за рахунок під’єднання екрану, картріджів, додаткової пам’яті, годинника з відліком у реальному часі та додаткових портів комунікацій.

Програмування контролера Twido здійснюється з допомогою програмного забезпечення TwidoSoftна мовах LD та LL. Ці мови програмування легко комбінуються та відповідають стандарту МЭК 61131. TwidoSoft, працюючи у середовищі Windowsі будучи інтегрованим середовищем розробника, має функції редагування, моніторингу, а також багаторівневу вбудовану систему підтримки.

Особливості пристроїв Twido

- малі габаритні розміри та площа розташування;

- більше 20 моделей модулів розширення, що дозволяють отримати найбільш економічну конфігурацію;

- різноманіття розширень та опцій дозволяють створити гнучку систему, яка звичайно буває доступною за допомогою великих платформ контролерів. Контролери можуть бути конфігуровані додатковими модулями вводу-виводу, опційні модулі, такі як НМІ-plug-in, картрідж пам’яті та годинник, додаткові порти RS 485 або RS 232C.

- опція НМІ та замінювана пам’ять дозволяють сумісне використання програми роботи контролерів. Невеликий дисплей НМІ може використовуватись, як локальний інструмент регулювання, який може бути перенесеним від одного приладу до іншого. Перезаписуваня пам’ять дозволяє передавати програму між усіма контролерами – компактним та модульним.

Технічні характеристики пристроїв

Twidoкомпактного виконання:

- напруга живлення 100/240 В змінного струму;

- три базових модуля з 10, 16 або 24 точками вводу/виводу (1 дискретний ввід 24 В постійного струму, релейний вивід);

- ємність програмування до 2500 строкових інструкцій;

- час циклу 1,7 мс для виконання 1000 інструкцій;

- габаритні розміри 70 х 95 х 90 мм.

Twidoмодульного виконання:

- напруга живлення 24 В постійного струму;

- 5 базових модулів з 20 або 40 точками вваду/виводу (дискретний ввід 24 В постійного струму, транзисторний чи релейний вивід);

- швидкий безпомилковий монтаж;

- ємність програмування до 8000 строкових інструкцій;

- час циклу 1,7 мс для виконання 1000 інструкцій;

- габаритні розміри 70 х 25 х 90 мм.

За матеріалами компанії

SchniederElectric

Підготував

Богдан МЕЛЬНИК

Теги и ключевые фразы
Програмування Twido, як пидготувати гипсо кардону плиту до встановлення, автосигнализация беркут открывать помощи samsung galaxy yong, програмований логічний контролер, twido, пщ, RS-485 програмований


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати

Комментариев нет, будьте первыми и начните дискуссию


   Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
Предложения, которые могут Вас заинтересовать
 25/11/2019
27
Більше пропозицій за тегами
При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.