Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Последние новости
Последние новости
Кабельная ТЕМА №2
21.05.2013р.

Редакция газеты «ЭлектроТЕМА» уже вторично готовит...

Продукция фирмы OEZ возвращается в Украину
25.08.2011р.

В середине 2011 года OEZ выбрал своим дистрибьютором на...

«С-инжиниринг» первой в Украине получила право на освоение новой технологии Sivacon S8
04.08.2011р.

Компания «С-инжиниринг» (SE Group Int.) стала первой в...

КОНФЕРЕНЦИЯ «УКРСТРОЙЭЛЕКТРО-2011» ОБМЕН ОПЫТОМ СОСТОЯЛСЯ!
18.03.2011р.

16 марта 2011 года впервые состоялась Всеукраинская...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

3100
22.09.2006р. |
LED-системи

Серед енергозбережувальних технологій чимраз більший розвиток останнім часом одержують світлодіодні світлові системи (LED-системи). Якщо в енергозбережувальних люмінесцентних лампах, порівняно з лампами розжарювання, заощаджується в 5 разів більше енергії, то у світлодіодних системах - більш ніж в 10 разів.
"Електротема" № 19 (51) 12-25 жовтня 2004 року

Світлодіодні системи добре сумісні із сонячними батареями. Зовнішні світлодіодні світильники автономно працюють всю ніч після денного накопичення енергії від сонячної батареї, а отже, не вимагають ніякої електропроводки. Крім того, LED-системи вирізняються портативністю й колосальною тривалістю безперервної роботи (до 100 тис. годин).

Світлодіодні елементи можуть бути убудовані у звичайні світильники. Більше того, їхня конструкція дозволяє використати стандартний патрон G4 (розміри - 30,8 х 30,8 х 1,6 мм, потужність 1 Вт, живлення - 12 В). Колірна гама світіння світлодіодних елементів найрізноманітніша: білий, блакитний, зелений, жовтогарячий, зелений, червоний.

Завдяки мізерному енергоспоживанню, красивому світінню й можливості створення зборок, вони з успіхом можуть використовуватися у світлотехнічних проектах, для садового освітлення, для вітрин та ігрових полів, створення святкового освітлення.

EL-лампа

E- лампа - це лампа з електролюмінесцентного матеріалу. Спеціально оброблені кристали фосфору наносяться між дуже тонкими алюмінієвими електродами й прозорим електродом. При підключенні цих двох панелей до джерела змінного струму поле, що виникає у результаті, змушує фосфор світитися.

EL-лампа не перегоряє, тому що не має спіралі розжарювання й не містить газу. Вона характеризується низькими споживанням енергії й тепловиділенням, а також вологостійкістю (спеціальне полімерне покриття захищає стрічку від зовнішнього впливу). Стрічка площею 1238 кв. см має рівноцінні з 60-ватною електричною лампою характеристики світлового потоку.

Температурний режим експлуатації - від -30°С до +60°С. Термін служби стрічки - від 3 до 6 років. Корисний термін служби лампи залежить від умов експлуатації - яскравості світіння, робочого циклу й навколишньої температури.

Принципова відмінність EL-лампи полягає в тім, що вона випромінює світло не як точкове джерело, яскравість якого обернено пропорційна квадрату відстані від нього. В електролюмінесцентних лампах зменшення яскравості значно менше залежить від відстані.

Три очевидних переваги EL-лампи: якщо дивитися просто на неї, то це не впливає на зір у нічний час; око здатне розрізнити зміни розміру лампи при наближенні до неї; в умовах смогу й задимленості лампу видно з більшої відстані, ніж інші світлові джерела.

Теги и ключевые фразы
G4 світлодіодні лампи, TEMPIC инструкция, світлодіодні стрічки на 220 вольт, світлодіодна стрічка підключення, як впливають на зір led, led лампи, торг уа, світлодіодна стрічка, перетворювач енергії 12 220 вольт, лічильник електричний меридіан


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати

Комментариев нет, будьте первыми и начните дискуссию


   Інші статті
26.03.2010р.

Обмежники перенапруги нелінійні у районних і розподільних мережах

Вентильні розрядники, що застосовувалися раніше для захисту від перенапруг у районних і розподільних мережах, заміняють обмежники перенапруги (ОПН). Не маючи іскрових проміжків, ОПН ефективніше захищають електроустаткування від усіх видів перенапруг, які можуть виникнути в електричних мережах.

26.03.2010р.

Енергія, принесена вітром

Річний приріст енергії, одержуваної останнім часом у Європі за допомогою вітроенергетичних установок (ВЕУ), перевищує 30%. Настільки потужне зростання причинене збільшенням кількості подібних установок і підвищення їх потужності. Стрімкий розвиток технологій виробництва напівпровідників, зниження рівня втрат силових ключів і підвищення їх ефективності, поява нових засобів моделювання й проектування дає змогу створювати перетворювачі з унікальними техніко-економічними показниками.

Більше статей за тегами
При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.