Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Последние новости
Последние новости
Кабельная ТЕМА №2
21.05.2013р.

Редакция газеты «ЭлектроТЕМА» уже вторично готовит...

Продукция фирмы OEZ возвращается в Украину
25.08.2011р.

В середине 2011 года OEZ выбрал своим дистрибьютором на...

«С-инжиниринг» первой в Украине получила право на освоение новой технологии Sivacon S8
04.08.2011р.

Компания «С-инжиниринг» (SE Group Int.) стала первой в...

КОНФЕРЕНЦИЯ «УКРСТРОЙЭЛЕКТРО-2011» ОБМЕН ОПЫТОМ СОСТОЯЛСЯ!
18.03.2011р.

16 марта 2011 года впервые состоялась Всеукраинская...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

5412
18.12.2006р. |
Інструмент WEICON для зняття електричної ізоляції з проводу й кабелю

Продукція фірми WEICON Gmb & Co KG уже давно використовується фахівцями різних галузей промисловості й будівництва, а також у сфері технічного обслуговування й ремонту. Компанія WEICON постачає полімерні матеріали спеціального призначення й інструменти більш ніж у 60 країн. Один з напрямків діяльності фірми WEICON - виробництво надійних, практичній і зручних у роботі інструментів, призначених для зняття електричної ізоляції.
"Електротема" № 22 (54) 2004 року

Інструмент Duo-Crimp № 300, відзначений Німецькою державною премією як значне інноваційне досягнення, забезпечує легке зняття ізоляції із проводів з перерізом жили 0,5-6,0 кв. мм. Конструкція інструмента забезпечує автоматичну адаптацію для зняття ізоляції проводів з будь-яким перерізом жили із зазначеного діапазону. Довжина ізоляції, яка знімається, - від 5 мм (ізоляція зрушується й залишається на жилі). Крім того, цей інструмент проводить обтиск втулкових наконечниківу діапазонах перерізів 0,5-2,5 і 4,0 - 6,0 кв. мм.

Інструмент Duo-Stripper № 200 забезпечує зняття оболонки кабелю круглого перетину діаметром у діапазоні 4 - 28 мм, й ізоляції проводу. Передбачено безступінчасте регулювання глибини різання матеріалу оболонки. Притискна скоба переставляється за допомогою фіксуючого гвинта в положення, що відповідає діапазону діаметрів кабелю 4-16 мм, або в положення, що відповідає діапазону 16-28 мм. Усередині корпуса інструмента є резервне лезо для різання оболонки кабелю.

Конструкція інструмента забезпечує автоматичну адаптацію для швидкого зняття ізоляції проводів з перерізом жили 0,5-6,0 кв. мм.

Універсальний інструмент Multi-Stripper № 400.Має убудований різак, який забезпечує поперечне й поздовжнє різання оболонки та зняття ізоляції круглих кабелів діаметром 8 - 13 мм і проводів із гнучкими й суцільними жилами з перерізами 0,5/0,75/1,5/2,5/4,0/6,0 кв. мм. Інструмент зручний для поперечного й поздовжнього різання оболонки кабелів у важкодоступних місцях - у розподільних коробках, шафах тощо. Інструмент також можна використовувати для різання проводів з жилами перерізом до 6,0 кв. мм (для суцільних - до 4,0 кв. мм), інтегрований різак має обмеження витрати різальних крайок, що забезпечує безпечне різання.

Інструмент Mini-Duo № 150 слугує для зняття ізоляції й різання проводів.Він автоматично адаптується для зняття ізоляції проводів з будь-яким перерізом жили в діапазоні 0,5-6,0 кв. мм. Інструмент має вбудовану шкалу (від 8 до 20 мм) виміру довжини ізоляції, що знімається, та вбудований різак для гнучких проводів з перетином жили до 6,0 кв. мм (для суцільної жили - до 4,0 кв. мм).

Універсальний інструмент № 100знімає зовнішню оболонку круглих кабелів й ізоляцію жил із зовнішньою оболонкою діаметром 4 - 13 мм, проводів з перерізом жили 0,5 - 16 кв. мм, коаксіальними кабелями діаметром 4-8 мм. Може використовуватися для роботи з коаксіальним кабелем. Має два вузли для надрізання оболонки. Зручний для поперечного й поздовжнього різання оболонки кабелів у важкодоступних місцях - розподільних коробках, шафах тощо.

Інструмент SUPER № 5 слугує для зняття ізоляції гнучких і твердих проводів з перерізом жили 0,2 - 6,0 кв. мм. Пересувний упор дозволяє встановлювати довжину знімання ізоляції у діапазоні 5 - 12 мм. Також інструмент має вбудований різак для проводів і кабелів діаметром до 2,0 мм.

Інструмент SUPER № 6 - аналог інструмента SUPER № 5, без різака, в електроізольованому (до 1000 В) виконанні.

Інструмент № 2 для зняття ізоляції коаксіальних кабелівдіаметром 4,8 - 7,5 мм (наприклад, телевізійні фідери, кабелі передачі даних тощо). Може використовуватися також для зняття оболонки круглих гнучких кабелів 3х0,75 кв. мм, 10 кв. мм і 16 кв. мм.

Інструмент № 3 для зняття ізоляції коаксіальних кабелівдіаметром 4,8 - 7,5 мм. може використовуватися також для зняття оболонки круглих гнучких кабелів 3х0,75 кв. мм, 10 кв. мм і 16 кв.мм. Ергономічна форма корпуса інструмента дозволяє працювати тривалий час із високою інтенсивністю. Має убудований різак.

Інструмент № 13 для зняття ізоляції круглих кабеліві кабелів з товстою ізоляцією (для приміщень із високою вологістю) діаметром 8 - 13 мм. зручний для зняття оболонки кабелів у важкодоступних місцях - розподільних коробках, шафах тощо. Інструмент надійно втримується в долоні, завдяки ергономічній формі ручки.

Універсальні кабельні ножі призначені для швидкого й акуратного зняття оболонки круглих кабелів діаметром від 4 до 50 мм. Безступінчасте регулювання глибини різання ізоляції дозволяє працювати без ушкодження ізоляції проводів усередині кабелю. Лінійка універсальних кабельних ножів складається з 6 видів інструменту, що відрізняються конструкцією й призначені для різних діапазонів діаметрів кабелю. Кожен із цих видів інструменту має резервний ніж, схований у рукоятці.

Теги и ключевые фразы
стриппер weicon купить киев, купить стрипер weicon 400 киев, купить weicon 400 киев, МНОГОЦЕЛЕВОЙ СТРИППЕР WEICON Duo Crimp №300 в киеве, инструмент Дуо-кримп WEICON № 300, пристрої для зняття старого покриття на проводах, інструмент для зняття ізоляції з проводу 0,5-16 мм, Інструмент для зняття ізоляції проводу 1-3,2мм2, weicon 400 стриппер, ніж для зняття ізоляці з пяткою


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати

Комментариев нет, будьте первыми и начните дискуссию


   Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.