Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Последние новости
Последние новости
Кабельная ТЕМА №2
21.05.2013р.

Редакция газеты «ЭлектроТЕМА» уже вторично готовит...

Продукция фирмы OEZ возвращается в Украину
25.08.2011р.

В середине 2011 года OEZ выбрал своим дистрибьютором на...

«С-инжиниринг» первой в Украине получила право на освоение новой технологии Sivacon S8
04.08.2011р.

Компания «С-инжиниринг» (SE Group Int.) стала первой в...

КОНФЕРЕНЦИЯ «УКРСТРОЙЭЛЕКТРО-2011» ОБМЕН ОПЫТОМ СОСТОЯЛСЯ!
18.03.2011р.

16 марта 2011 года впервые состоялась Всеукраинская...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

3173
22.06.2007р. |
АСМ-1000 - швидкий контроль кабельних мереж

З розвитком мережевих технологій та широким впровадженням їх у повсякденне життя з’явився клас контрольно-вимірювальної апаратури, яка призначена для ремонту та підтримання мережевого обладнання у справному стані у процесі експлуатації. Ці прилади функційно та схематично відрізняються від звичних контрольно-вимірювальних приладів. Так, наприклад, для локалізації дефектів у кабельних мережах дуже зручні радіо рефлектометри. Ці прилади дозволяють відображати стан кабелю. Рефлекторами можна точно визначити місце виникнення пошкодження та його характер.
"Електротема" № 2 (58) 2005 року

Але присторої для тестування мереж, як правило, складні за принципом роботи, що суттєво впливає на їх вартість. Тим не менше, навіть висока ціна, не перешкоджає їх широкому застосуванню, оскільки усі розуміють, що порушення роботи мережі може призвести до великих матеріальних витрат.

У повсякденній діяльності зазвичай немає необхідності контролювати та вимірювати велику кількість параметрів мережі, а вимагається лише перевіряти справність ділянки кабельної розводки, щоб визначити характер та місце виникнення несправності з мінімальними часовими та матеріальними витратами. Для цього, як правило, використовуються прості і недорогі пристрої, які придатні для вирішення подібних завдань.

Прилади серії АСМ-1000 торговельної марки АКТАКОМ (Росія) використовуються для експрес-контролю кабельної мережі.

Кабельний тестер АСМ-1001 призначений для тестування комп’ютерних та телефонних мереж. Цей компактний та простий у експлуатації прилад дозволяє швидко та надійно контролювати справність одночасно до 8 кабельних проводів з індикацією номера тестованого проводу, та характеру його несправності. За його допомогою можна визначати обриви, короткі замикання та перехрест проводів.

Прилад підключається до кабельного сегменту за допомогою стандартного роз’єму RJ45, при цьому загоряються усі світлодіоди, а на сегментному індикаторі відображується номер кабелю, який перевіряється. Якщо мережа перебуває у справному стані, прилад це оповіщує одним звуковим сигналом. При обриві проводів світлодіоди згасають, а прилад видає подвійний звуковий сигнал. Аналогічна світлова і звукова сигналізація індикується і у випадку переплетення проводів витих пар. Під час короткого замикання проводів відповідні світлодіоди починають мерехтіти, а прилад видає потрійний звуковий сигнал.

Якщо прилад підключити до кабелю за допомогою роз’єму BNC, то працюватиме тільки один світлодіод, а звукова сигналізація – та ж, що й при роботі з роз’ємом RJ45. Для нормальної роботи мережі і для зручності роботи з приладом він комплектується набором перехідників (BNC-BNC, RJ45- RJ45) та заглушок до кабелів.

Мережений кабельний тестер ACM-1002за принципом роботи подібний до тестера АСМ-1001, але має більші можливості визначення характеристик несправності. Крім визначення наявності нормального з’єднання, обриву, короткого замикання та переплетення проводів витих пар, він також ідентифікує зниження величини опору ізоляції нижче 50 кОм. На відміну від АСМ-1001, цей прилад має світлодіодні індикатори для відображення стану кожного кабельного проводу окремо. Крім того, є відповідні світлодіоди, які індикують тип пошкодження (обрив, коротке замикання, переплетення проводів, пониження опору ізоляції тощо).

При виявленні пошкодження кобелю прилад показує номер несправної жили, тип пошкодження (загоряються відповідні світлодіоди) і видає потрійний звуковий сигнал. Для підключення до кабельних ліній АСМ-1002 також оснащений роз’ємами RJ45 та BNC, та відповідними перехідниками та заглушками.

Як відомо, у сучасних комп’ютерних та телефонних мережах використовуються стандартні кабелі з витою парою, які мають від 4-х до 8-и жил. При цьому задіяними бувають не всі проводи. Визначивши за допомогою тестерів АСМ-1001 або АСМ-1002 номер пошкодженого проводу, адміністратор мережі має можливість перемикання на вільну справну резервну пару, звільнивши себе від трудоміскої процедури заміни кабелю.

Мініатюрний мережений тестер АСМ-1003 є найпростішим та найкомпактнішим з цієї серії приладів. Його розміри 145х32х25 мм, маса 102 гр разом з 9 В батареєю живлення. Прилад індикує наявність або відсутність зв’язку за даним кабельним сегментом та швидкість роботи мережі при її справності (10 або 100 Мб/с). При цьому відповідними світлодними індикаторами відображується тип пристрою, до якого під’єднаний кабель живлення (персональний комп’ютер РС або концентратор HUB), причому за допомогою тестера АСМ-1003 можна контролювати роботу не тільки елментів кабельної мережі, але й пристроїв, які до неї підключені.

Кабельний тестер АСМ-1014 використовується для проведення комплексних випробувань локальних комп’ютерних мереж, телевізійних та телефонних ліній. Тестер дозволяє виявити основні види несправності кабелю (непід’єднані та переплутані проводи, коротке замикання, роздвоєння та зміщення проводів, обрив кабелю тощо).Принцип роботи приладу базується на генерації імпульсного сигналу з реєстрацією та аналізом параметрів відбитого імпульсу (принцип рефлектометра). За величиною амплітуди відбитого імпульсу прилад дозволяє визначити вид пошкодження кабелю його та місце знаходження. Для більш точного визначення довжини кабелю (або відстані до дефекту) є функція визначення дійсного значення номінальної швидкості розповсюдження імпульсу (NVP). Використання додаткового приймального пристрою та вбудованого генератора імпульсів з частотою 0.8 – 1.2 кГц дає можливість виявити приховану проводку. Результати тестів та вимірювань відображаються на рідкокристалічному дисплеї.

Підготував Богдан МЕЛЬНИК.

Теги и ключевые фразы
дойки ком, АСМ-1000, акт порушення кабельних мереж, перевірка справності та пошук пошкодження кабельним тестером, тестер кабельних мереж, скачать картинки про любовь со стразами формат 240-320, купить Тв кабель HDMI на sony ericsson xperia arc s lt18i в красноярске, скачать java книгу одень леди гагу, дойки ком новороссийск, темы гр. Metallica для NOKIA Asha - 306
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати

Комментариев нет, будьте первыми и начните дискуссию


   Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
Предложения, которые могут Вас заинтересовать
 25/11/2019
27
Більше пропозицій за тегами
При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.