Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Последние новости
Последние новости
Кабельная ТЕМА №2
21.05.2013р.

Редакция газеты «ЭлектроТЕМА» уже вторично готовит...

Продукция фирмы OEZ возвращается в Украину
25.08.2011р.

В середине 2011 года OEZ выбрал своим дистрибьютором на...

«С-инжиниринг» первой в Украине получила право на освоение новой технологии Sivacon S8
04.08.2011р.

Компания «С-инжиниринг» (SE Group Int.) стала первой в...

КОНФЕРЕНЦИЯ «УКРСТРОЙЭЛЕКТРО-2011» ОБМЕН ОПЫТОМ СОСТОЯЛСЯ!
18.03.2011р.

16 марта 2011 года впервые состоялась Всеукраинская...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

3000
31.08.2007р. |
АКТАКОМ – швидкий та надійний контроль електромереж

Економне використання енергоресурсів, безпека та висока точність вимірювання нині є одними з основних напрямків у сфері виробництва засобів контролю стану електричних мереж. Ефективна робота електрика у сучасному електрогосподарстві неможлива без використання обладнання, яке дозволяє швидко і надійно визначати стан електромереж. До такого обладнання належать прилади торгівельної марки АКТАКОМ (Росія), які дозволяють оперативно з високою точністю провести вимірювання параметрів практично усіх типів електромереж.
"Електротема" № 4 (60) 2005 року

Комплексний випробовувач електропроводки приміщень АТК-6002 призначений для виявлення несправностей електричних мереж при їх прокладанні і проведенні ремонтних робіт. Прилад перевіряє опір ізоляції між провідниками, опір лінії між пристроями, підключення проводів у розетці, чергування фаз у трифазній системі та здійснює інші види контролю. Випробування проводяться як у мережах з пристроями захисного вимкнення (ПЗВ), так і без них. Результати випробувань електропроводки відображаються за допомогою набору світлодіодних індикаторів, які розташовані на передній панелі приладу. Для проведення тестування достатньо увімкнути прилад до розетки абоу мережу.

Перевірка стану опору ізоляції виконується при вимкненій напрузі мережі після натиснення кнопки “Тест”. Прилад автоматично контролює опір ізоляції між фазним проводом і проводом захисного заземлення, а також між нульовим і захисного заземлення. При виконанні цього контролю немає потреби від’єднувати навантаження від фазного і нейтрального проводів.

Випробувальна напруга постійного струму на роз’ємах приладу при перевірці опору ізоляції становить 500 В. Результати перевірки відображаються на екрані за допомогою світлодіодного індикатора “Ізоляція”. Якщо опір ізоляції лежить у межах: 0,6 - 1,2 МОм, світлодіод продовжує світитися, якщо ні – починає мерехтіти.

Незалежно від режиму роботи, при вмиканні приладу до розетки, яка перебуває під напругою, автоматично виконується перевірка мережевої розетки. Результат перевірки відображається за допомогою світлодіодів L, PEта N. Якщо усі три світлодіоди світяться - розетка справна. Якщо не світиться чи мерехтить хоча б один із світлодіодів, це означає, що розетка має дефект: провідники переплутані місцями, або проводи обірвані. Причому дефект можна визначити з того, у який комбінації горять (чи мерехтять) світлодіоди. Якщо прилад підключений до трифазної системи, послідовне мерехтіння усіх трьох світлодіодів показує напрям чергування фаз. Прилад живиться від чотирьох 1,5 В батарей або акумуляторів типу АА.

Прилад АТК-6003використовується для реєстрації несправностей у електричних мережах з робочим діапазоном напруги від 0 до 264 В і дозволяє виявити проводку прихованого прокладання, віднайти обриви і короткі замикання у електричних мережах. Прилад складається із приймального і передавального пристроїв, які працюють на частоті 10,6 кГц. Обидва пристрої незалежні один від одного. Виявлення несправностей може проводитись як на знеструмлених лініях, так і під напругою. У першому випадку передавальний пристрій працює у режимі генератора, у другому – у режимі активного навантаження. Перемикання режимів проводиться автоматично. Робота приладу базується на передачі у коло, що перебуває під реєстрацією, імпульсів частотою 10,6 кГц, які відстежують приймальним пристроєм. Максимальна напруга у розімкненій лінії 6 В, струм при короткому замиканні 20 мА (1 А – у лініях під напругою).

Приймальний пристрій має індуктивні і ємнісні датчики для виявлення магнітних і електричних полів відповідно, а також звукові (70 дБ) і кольорові (10 рівнів) індикатори рівня сигналу. Індуктивний датчик використовується у тих випадках, коли об’єкт дослідження перебуває під напругою, передавальний пристрій працює як активне навантаження, а струм навантаження генерує магнітне поле довкола провідника. Ємнісний датчик використовується у тих випадках, коли напруга в об’єкті дослідження відсутня, передавальний пристрій працює у режимі генератора, а об’єкт діє як випромінювач електричного поля. Додатково прилад може комплектуватись струмовими кліщами-адаптерами до 1000А/ 1А (з діаметром обхвату 52 мм), тестовим пробником з вбудованим резистором і чутливими струмовими кліщами 200 А/0,2 А.

Характеристики приладу:

Передавальний пристрій

Приймальний пристрій

діапазон робочої напруги мережі, В

0…264

вбудований смуговий фільтр10,6 кГц

тестовий сигнал: амплітудно-модульований 4 Гц із заповненям 10,6 кГц

регульованачутливість

максимальна напруга у розімкненій лінії, В

6

маса, г

140

струм короткого замикання, мА

20

габаритні розміри, мм

45х45х210

маса, г

280

габаритні розміри, мм

80х50х150

Реєстратор відхилення параметрів мережі АТК-7001призначений для виявлення і запису відхилень параметрів електромережі помешкання від їх номінальних значень. Реєстратор здатен вловлювати і зберігати інформацію про найчастіші порушення у мережах електропостачання:перенапруги і провали напруги у межах від 70 до 265 В, викиди напруги від 50 до 2600 В, відхилення частоти від 47 до 62 Гц, а також переривання у подачі електроенергії. Внутрішня пам’ять приладу зберігає до 3500 подій, які виникають під час тестування, із зазначенням часу і типу порушення. Заповнення пам’яті може проводитись протягом 2,5 місяця неперервного контролю.

Встановлення вихідних параметрів вимірювань (меж відхилень від номінальних значень), а також аналіз даних проводяться за допомогою програмного забезпечення, яке працює у середовищі Windows95/98/2000/NT/XP. Програмне забезпечення має можливість побудови графіків та діаграм. Зв’язок з комп’ютером підтримується за допомогою оптично ізольованого інтерфейсу RS-232.

Прилад може працювати у двох режимах. У режимі “Періодичного вимірювання”прилад проводить вимірювання і реєстрацію параметрів мережі через задані оператором однакові проміжки часу. Збір даних здійснюється до повного заповнення пам’яті. Потім запис даних може призупинитись або продовжуватись з автоматичним видаленням попередніх значень. У режимі роботи “За відхиленнями”реєстратор проводить записування поодиноких подій, при яких параметри мережі (напруга, частота) виходять за встановлені межі. Діапазони відхилень можуть задаватись по замовчуванню або програмуватись.

На верхній панелі приладу розташовано 4 світлодіодних індикатори, які інформують оператора про стан приладу. Для зручності обробки отриманих реєстратором даних передбачено можливість виведеня на екран монітору статистичних діаграм і графіків залежності напруги від часу для середніх, мінімальних і максимальних значень.

Підготував Богдан МЕЛЬНИК.

Теги и ключевые фразы
контроль електромереж, Контроль изоляции електромереж, прилади для вимірювання опору ізоляції продам, актаком 7001 украина, реєстратор напруги, пристрій для визначення обриву електричної проводки, методи контролю параметрів електромереж, прилад для виявлення обривів в електромережах, тарифи за прокладання ел. проводки, контроль електромереж


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати

Комментариев нет, будьте первыми и начните дискуссию


   Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
Предложения, которые могут Вас заинтересовать
 25/11/2019
27
Більше пропозицій за тегами
При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.