Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Последние новости
Последние новости
Кабельная ТЕМА №2
21.05.2013р.

Редакция газеты «ЭлектроТЕМА» уже вторично готовит...

Продукция фирмы OEZ возвращается в Украину
25.08.2011р.

В середине 2011 года OEZ выбрал своим дистрибьютором на...

«С-инжиниринг» первой в Украине получила право на освоение новой технологии Sivacon S8
04.08.2011р.

Компания «С-инжиниринг» (SE Group Int.) стала первой в...

КОНФЕРЕНЦИЯ «УКРСТРОЙЭЛЕКТРО-2011» ОБМЕН ОПЫТОМ СОСТОЯЛСЯ!
18.03.2011р.

16 марта 2011 года впервые состоялась Всеукраинская...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

2464
25.10.2007р. |
Лічильники ЦЭ6850М – багато в одному

Величина втрат електроенергії в електричних мережах – один з найважливіших показників ефективності їхньої роботи, індикатор стану системи обліку електроенергії. Про те, що цей стан незадовільний, свідчить накопичення проблем в галузі розвитку і технічного переоснащення електричних мереж, удосконалення методів і засобів їх експлуатації та керування ними.
"Електротема" № 6 (62) 2005 року

Як показують розрахунки, втрати електроенергії істотно залежать від величини реактивної потужності, що передається споживачам елементами мережі. Крім того, високий рівень реактивної потужності в мережі може призвести до зниження рівня електромагнітної сумісності технічних засобів. Отже, кількістю реактивної енергії, потрібно керувати в мережі. Першим кроком до цього є організація її точного обліку за допомогою сучасних приладів.

Нині найбільш ефективним засобом обліку електроенергії є електронні лічильники, побудовані на мікропроцесорній базі що здатні проводити облік активної і реактивної енергії як в одному, так і в двох напрямках. Прилади з цифровим інтерфейсом можуть використовуватися як автономно, так і у складі АСКОЕ. Ці лічильники вимірюють електроенергію з малим кроком квантування. Таким чином досягається точний облік вимірюваної величини з урахуванням гармонік мережі та її постійної складової. Крім накопичення показів спожитої енергії, ці лічильники можуть вимірювати і виводити на дисплей додаткову інформацію про стан електричної мережі: струм, напругу, частоту мережі, профілі потужності з заданим інтервалом усереднення, максимуми споживання електроенергії за розрахунковий період тощо. Усі ці параметри дають певне уявлення про характер навантаження споживача і про величину втрат електроенергії в мережі.

Енергопостачальна організація може проводити контроль над споживанням і виробленням реактивної потужності споживачем, відслідковуючи режими або недокомпенсації і перекомпенсації реактивної потужності, за допомогою одного двонапрямленого лічильника електроенергії. Такі лічильники розробляє і випускає концерн «Энергомера» (Росія).

Електролічильник ЦЭ6850М — нова розробка фахівців концерну. Він створений на базі універсального мікропроцесорного електролічильника ЦЭ6850, який з 2000 року експлуатується як в енергопостачальних організаціях, так і на промислових підприємствах. У конструкції нового приладу були враховані зміни вимог до приладів комерційного обліку для енергосистем. Результатом стала наявність таких характеристик, як цифровий інтерфейс, пам`ять, що здатна зберігати розширений обсяг інформації, клас точності до 0.2, а також нормальна робота в діапазоні температур від –40 до +55°C. Як і попередня модель, ЦЭ6850М враховує активну і реактивну енергію в трифазних мережах за 4-ма тарифами і фіксує значення активної і реактивної енергії у заданому часовому інтервалі.

Прилад обліку має ряд переваг порівняно з попереднім. Однією з основних є принцип варіативності, реалізований у конструкції. Завдяки цьому принципу, вартість ЦЭ6850М, залежно від модифікації, може бути знижена вдвічі порівняно з вартістю прототипу.

Так, наприклад, покупець може вибрати один з інтерфейсів (ЕІА485, ЕІА232, ИРПС, CAN, MBUS, USB) чи обмежитися оптопортом, що є в базовій моделі. Проблема віддаленої передачі даних вирішується за допомогою модемів PLC, GSM, радіо - модему. Споживач може замовити також додатковий модуль резервного живлення, завдяки якому лічильник продовжуватиме обмін даними із системою навіть за відсутності напруги в мережі.

Варійованим параметром є точність. Залежно від потреб споживача, вибирається один з чотирьох класів точності: 0,2; 0,5; 1,0; 2,0.

Лічильник може мати дві модифікації корпусу: стандартний і на рейку.

Серед додаткових можливостей приладу є така важлива для енергосистем функція, як облік втрат у лініях електропередач. Крім цього, лічильник проводить контроль параметрів мережі, максимальних навантажень у зоні пікових тарифів, керування навантаженнями, фіксує перевищення встановлених потужностей. ЦЭ6850М забезпечує високу достовірність обліку електроенергії і потужності за наявності порушень якості мережі живлення (до 45-ої гармоніки). Таким чином, можна говорити про те, що ЦЭ6850М, крім усього іншого, є приладом контролю якості.

Крім повного обліку активної складової електроенергії в двох напрямках, дана модель проводить точний облік споживання і вироблення реактивної енергії споживачем. Тобто даний прилад дозволяє враховувати споживання електроенергії у всіх чотирьох квадрантах потужності. Таким чином, за допомогою нового багатофункційного лічильника можна повністю вирішити питання контролю над споживанням і виробленням реактивної потужності споживачем електроенергії. Це дозволить здійснювати ретельне регулювання рівня реактивної потужності у мережі і, при правильному використанні компенсаційних пристроїв, звести цей рівень до мінімуму. Отже, ЦЭ6850М дозволить мінімізувати втрати і покращити якість електроенергії у мережі, що вигідно як виробнику, так і споживачу електричної енергії.

За матеріалами концерну “Энергомера”,

підготувавБогдан МЕЛЬНИК.

Теги и ключевые фразы
куплю статичний перетворювач енергозберігаючий пристрій ціна, китайські бензопилы тополь ціни, KIWI Bluetooth-OBD adapter by PLX купить в одессе, електро лічільник ціни, лічильники електроенергії з передачею даних по PLC, потужність лічильників, статичний перетворювач енергозберігаючий пристрій, статичний перетворювач, Лічильники Енергомера, багатофункційні лічільники
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати

Комментариев нет, будьте первыми и начните дискуссию


   Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.